1JM: Junior Skarbimierz - Start Namysłów 0-3

Odsłony: 6524

Juniorzy młodsi namysłowskiego Startu zmierzyli się w niedzielę z zamykającym tabelę Juniorem Skarbimierz i po dosyć jednostronnej grze pokonali przeciwników 3-0. Naszemu zespołowi nie przeszkadzał fakt, że mecz rozegrali w gościach. Przez 80 minut to Start był stroną przeważającą i kwestią czasu było, kiedy strzeli bramkę. Zaczęliśmy w 25’ za sprawą Wierzbickiego, który pokonując Stempniewicza, dał nam prowadzenie. Zaraz po przerwie (42’) podwyższył Sieradzki i w tym momencie wiadomo było, że tylko katastrofa mogłaby pozbawić wygranej naszą jedenastkę. I faktycznie nic złego się już do końca nie wydarzyło, choć miejscowi próbowali się odgryzać. Utemperował ich jednak w 60’ Sikora, podwyższając na 3-0. Po tym zwycięstwie NKS wciąż plasuje się na 8. pozycji, mając 15 punktów na koncie (4-3-3, bramki 15-9). Krzepiący jest jednak fakt, że skróciliśmy dystans do wyprzedzających nas bezpośrednio zespołów i obecnie do zajmującego 3. lokatę OKS-u Olesno tracimy raptem 2 „oczka”. Wobec powyższego czekamy na kolejne sukcesy i awans w tabeli. [KK]

Skarbimierz Osiedle, dn. 06.11.2016 r. (niedziela) – godz. 10:00
10. kolejka I ligi juniorów młodszych

JUNIOR SKARBIMIERZ – NKS START NAMYSŁÓW 0-3 (0-1)

0-1 Wierzbicki 25’
0-2 Sieradzki 42’
0-3 Sikora 60’

JUNIOR: Stempniewicz – Augustyniak, Federowicz, Kaśka, Kłoda, Madeja (60.Simon), Wajs (45.Leśniewicz), Wasylik (65.Żyłowski), Winiarz (70.Widera), Witka [k], Wojda (65.Dróżdż).
Trener: Marcin TABISZEWSKI.

NKS START: S.Warowy – R.Czech [k], Czuczwara, K.Fiedeń, Gibulski, Karcz, D.Maćków, T.Maćków, Sieradzki, Sikora (73.Okularczyk), Wierzbicki.

Sędziował: Dymitr Zubal (KS Opole).