LM: Start II Namysłów - LZS Rudniki 1-3

Odsłony: 5429

W zaległym spotkaniu kluczborskiej Ligi Młodzików zmierzyły się ze sobą dwie drużyny okupujące dolne rejony tabeli. Ale po zakończeniu meczu zadowolona była tylko jedna – młodzi piłkarze z Rudników. Rywale zaprezentowali więcej atutów czysto piłkarskich, stąd ich sukces. Do przerwy LZS dwukrotnie trafił do namysłowskiej bramki strzeżonej przez Stolarza. W 21’ wynik otworzył kapitan Ryng, natomiast 5 minut później podwyższył Namyślak. Po przerwie czerwono-czarni ambitnie walczyli o odrobienie strat, jednak w 44’ stracili trzecią bramkę (gola zdobył Stasiak). Podopieczni Krystiana Błach nie rezygnowali jednak w walce o uzyskanie choćby gola honorowego i to im się udało w końcówce meczu. Ściślej w 52’, gdy trafienie Białowąsa ostatecznie ustaliło rezultat, jakim było zwycięstwo LZS-u 3-1. [KK]

Namysłów, dn. 04.11.2016 r. (piątek) – godz. 15:00
10. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

START II NAMYSŁÓW – LZS RUDNIKI 1-3 (0-2)

0-1 Ryng 21’
0-2 Namyślak 26’
0-3 Stasiak 44’
1-3 Białowąs 52’

START II: Stolarz – Bajgier, Białowąs, Klimczak, Kobryń [k], Kot, Saganowski, Semkijasz, O.Warowy.
Grali ponadto: Łukasiewicz, Nawrocki.
Trener: Krystian BŁACH.

RUDNIKI: Salwiński – Bryś, Knetki, Lewandowski, Namyślak, Pawłowski, Ryng [k], Stasiak, Zwierzyński.
Grali ponadto: Brama, M.Bryś, Derek, Dwornik, Jurczyk, Pluta, Wilk.
Trener: Piotr GRZYB.

Sędziowała: Dorota Dymek (KS Opole).