LM: MKS Wołczyn - Start I Namysłów 0-6

Odsłony: 4742

W poniedziałkowej rywalizacji młodzików pierwsza drużyna Startu Namysłów pewnie sięgnęła po 3 punkty, wygrywając w Wołczynie z tamtejszym MKS-em aż 6-0. Już do przerwy nasi chłopcy stworzyli sobie więcej okazji niż gospodarze, jednak do bramki trafił tylko Wiktor Makarow. Worek z golami rozwiązał się jednak po przerwie i co nas cieszy, za każdym razem do siatki trafiali młodzi czerwono-czarni. Konkretnie 5-krotnie, co przełożyło się na efektowny sukces 6-0. Warto wspomnieć, że trójka Wiktor Makarow, jego brat Igor oraz Kacper Klimza byli wyjątkowo zgodni, solidarnie po 2 razy pokonując Bobryka. [KK]

Wołczyn, dn. 31.10.2016 r. (poniedziałek) – godz. 15:00
10. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

MKS WOŁCZYN – START I NAMYSŁÓW 0-6 (0-1)

0-1 W.Makarow 21’
0-2 Klimza 33’
0-3 I.Makarow 36’
0-4 Klimza 38’
0-5 W.Makarow 42’ rzut karny
0-6 I.Makarow 45’

WOŁCZYN: Boboryk – Buchta, Chatkiewicz, Gołębiowski, Jakubowski, Matelski, Perdek, Piątczak [k], Prokop.
Grali ponadto: Nylec, Tymkiewicz.
Trener: Sławomir SZOTA.

START I: Fila – Banaś, Klimza, A.Kowalczyk, I.Makarow, W.Makarow, P.Raduchowski, Smagacz [k], Zemella.
Grali ponadto: Borys, Kacper Smolarczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Kamil Zator (KS Opole).

Mecz trwał: 60 minut (30+30).