LM: Start I Namysłów - Piast Gorzów Śląski 2-0

Odsłony: 8149

W poniedziałkowym pojedynku młodzików nasze nadzieje pokonały rówieśników z Gorzowa Śląskiego 2-0. Wynik ustalony został już do przerwy i to zaledwie w ciągu 3 minut. Rywali w 22’ napoczął Smagacz, a za ciosem w 25’ poszedł Kacper Kowalczyk. Po zmianie stron rezultat nie uległ już zmianie, więc po ostatnim gwizdku chłopcy mogli radować się z sukcesu. Dzięki wygranej nasza drużyna numer jeden może pochwalić 13 punktami na koncie (4-1-3). Wciąż mamy jednak ujemny bilans bramkowy (18-20).

Drugi zespół młodzików tym razem pauzował. [KK]

Namysłów, dn. 24.10.2016 r. (poniedziałek) – godz. 15:30
9. kolejka Ligi Młodzików, grupa I

START I NAMYSŁÓW – PIAST GORZÓW ŚLĄSKI 2-0 (2-0)

1-0 Smagacz 22’
2-0 Kacper Smolarczyk 25’

START I: A.Kowalczyk – S.Gacek, Klimza, I.Makarow, Matuszek, Smagacz [k], Kacper Smolarczyk, Szuster, Zemella.
Grali ponadto: Banaś, N.Biliński, Borys, Fila, W.Makarow.
Trener: Krystian BŁACH.

PIAST: Piśla [k] – J.Adamczyk, K.Adamczyk, Baran, Gajewski, Grzegorczyk, Kociubiński, Wieczorek, Wójcik.
Grali ponadto: Jasiński, Kandzia.
Trener: Piotr DZIÓB.

Sędziowała: Dorota Dymek (KS Opole).