OLT: MKS Kluczbork - Start Namysłów 3-0

Odsłony: 3596

Porażką zakończyli wizytę w Kluczborku trampkarze czerwono-czarnych. Nasz zespół podjął walkę z liderem rozgrywek, jednak musiał uznać jego wyższość, dosyć wyraźnie przegrywając. Gospodarze strzelili do przerwy dwie bramki, natomiast swoją wyższość po zmianie stron potwierdzili trzecim trafieniem. W 20’ objęli prowadzenie za sprawą Szymona Witka, które 5 minut później podwyższył Hul. Wynik na 10 minut przed końcem zawodów ustalił natomiast Rychlik. MKS utrzymał przodownictwo w tabeli z kompletem punktów, natomiast podopieczni Kamila Błach plasują się w środku stawki (6 pozycja) z bilansem 2 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek (bramki 4-16). [KK]

Kluczbork, dn. 21.10.2016 r. (piątek) – godz. 16:00
8. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

MKS KLUCZBORK – NKS START NAMYSŁÓW 3-0 (2-0)

1-0 S.Witek 20’
2-0 Hul 25’
3-0 Rychlik 60’

MKS: Mrozek [k] – Choncel, Goldewicz, Hul, Ira, Kaliciński, Kondracki, Mudrak, Szałek, Szota, S.Witek.
Grali ponadto: Cygan, Langner, Paradowski, Prządka, Rychlik, J.Witek, Wojnarowski.
Trener: Piotr Matkowski.

NKS START: Letki – Dobroć, A.Fiedeń, M.Gacek, Huck, J.Kowalczyk [k], Kubicki, N.Morga, M.Oleśków, Wojciaczyk, Wróbel.
Grali ponadto: D.Gacek, Wiśniewski.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Radosław Paszek (KS Opole).