LM: Start II Namysłów - Motor I Praszka 0-10

Odsłony: 5555

Czołowa drużyna Ligi Młodzików z Praszki w ostatnią środę poturbowała rezerwy namysłowskiego Startu, wygrywając w gościach aż 10-0. Nasz zespół nie miał zbyt wiele do powiedzenia w konfrontacji z drużyną znacząco lepiej zorganizowaną i wyszkoloną technicznie. Do przerwy rywale wypracowali sobie 4-bramkowy zapas, który po zmianie stron tylko śrubowali. Jeszcze 2 minuty przed końcem zawodów wydawało się, że ambitnie grający gospodarze zdołają uchronić się przed dwucyfrówką, jednak gole w 59’ i 60’ ostatecznie temu nie zapobiegły. Bezwzględnym bohaterem spotkania został Bartosz Madeła, który aż 7-krotnie pokonał Saganowskiego (dodajmy, że „Sagan” jest nominalnym zawodnikiem z pola i między słupkami stanął z konieczności, zastępując nieobecnych na meczu golkiperów). [KK]

Namysłów, dn. 19.10.2016 r. (środa) – godz. 16:00
8. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

START II NAMYSŁÓW – MOTOR I PRASZKA 0-10 (0-4)

0-10 Madeła 60’

START II: Saganowski – Białowąs, K.Fiedeń, Hrebenyk, Kobryń, Kot [k], Pietrusiak, Semkijasz, O.Warowy.
Grał ponadto: Łukasiewicz.
Trener: Krystian BŁACH.

MOTOR I: Pawełoszek – Dziuba, Kierpacz, Ławny, Madeła, Mirowski, Noga [k], Ślusarczyk, Werner.
Grał ponadto: Stachulec.
Trener: Marcin OLSZAŃSKI.

Sędziowała: Dorota Dymek (KS Opole).