LM: LZS Ligota Oleska - Start I Namysłów 1-1

Odsłony: 5235

Młodzicy pierwszej drużyny przywieźli w poniedziałek cenny remis z Ligoty Oleskiej. W pojedynku z wymagającym LZS-em nasz zespół uzyskał podział punktów, uzyskując rezultat 1-1. Na prowadzenie szybko – bo już w 6’ – wyszli miejscowi, po tym jak Stanosek skutecznie oszukał Filę. Ale ekipa trenera Kamila Błach nie zamierzała się poddawać i w kolejnych minutach próbowała odwrócić losy zawodów. Udało się jej to w 40’ za sprawą Wiktora Makarowa, który wyrównał na 1-1. W kolejnych minutach, mimo okazji z obu stron, piłka już do siatki nie wpadła, więc po końcowym gwizdku usatysfakcjonowani czerwono-czarni wsiedli do autobusu, aby powrócić do swoich domów. [KK]

Ligota Oleska, dn. 17.10.2016 r. (poniedziałek) – godz. 16:30
8. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

LZS LIGOTA OLESKA – START I NAMYSŁÓW 1-1 (1-0)

1-0 Stanosek 6’
1-1 W.Makarow 40’

LZS: Gruca – Barczyk, Chwałek, Pakuła, M.Pluskota, O.Pluskota, Stanosek, Wengel, Wiecha [k].
Grali ponadto: Augustyniok, Kamski, Olczyk.
Trener: Mateusz SKOWRONEK.

START I: Fila – N.Biliński, Borys, A.Kowalczyk, W.Makarow, Matuszek, P.Raduchowski, Smagacz [k], Zemella.
Grali ponadto: I.Makarow, Kacper Smolarczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Jacek Dworacki (KS Opole).