1JS: OKS Olesno - Start Namysłów 6-2

Odsłony: 4247

Lider I ligi juniorów starszych efektownym wynikiem pokonał namysłowski Start, wygrywając aż 6-2. Potyczka w Oleśnie była dla naszych piłkarzy cenną lekcją organizacji gry oraz skuteczności, choć im samym nie można było odmówić ambicji i walki o jak najlepszy rezultat. To podopieczni trenera Zalwerta wyszli zresztą na prowadzenie za sprawą pukającego do pierwszej drużyny K.Matłosza, lecz dysponujący sporą siłą rażenia oleśnianie jeszcze przed przerwą odpowiedzieli nam 3-krotnie. Dodajmy, że w 30’ doprowadzili do wyrównania, a już 7 minut później wygrywali 2 golami. Po zmianie stron powtórzył się golowy scenariusz i na kontaktowe trafienie Świerczyńskiego z wapna, gospodarze ponownie 3 razy trafili do bramki Sarzyniaka. Stąd ostateczny, hokejowy rezultat 6-2. [KK]

Olesno, dn. 16.10.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
8. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

OKS OLESNO – NKS START NAMYSŁÓW 6-2 (3-1)

6-2 Piontek 84’

OLESNO: Klonowski – Baros (83.Wodniok), Biernacki, Brodziak (87.Zimoch), Hajduk, Niejadlik, Piontek [k], Porębski, Sklorz, Szczuka (46.Gliński), Uniatowski.
Rezerwowi: -.
Trener: Andrzej ŚWIERC.

NKS START: Sarzyniak – Chrabański, Kilan (46.K.Fiedeń), M.Kowalczyk, Krupiński, D.Maćków (46.Miłosz Golonka), K.Matłosz, Sikora (62.Okularczyk), Stan, Świerczyński [k], Wojciaczyk.
Trener: Damian ZALWERT.

Sędziował: Tomasz Czernek (KS Opole).