LM: Start II Namysłów - LZS Ligota Oleska 0-8

Odsłony: 6269

Młodzicy czerwono-czarnej drużyny rezerw nie mają ostatnio najlepszej serii, w miniony piątek zanotowali bowiem trzecią wysoką porażkę z rzędu. Tym razem nasz zespół zagrał u siebie z LZS-em Ligota Oleska, któremu uległ aż 0-8. Do przerwy rywale szybko wypracowali sobie 5-bramkową przewagę, która w praktyce przesądzała o tym do kogo trafi komplet punktów. Natomiast po przerwie podopieczni Krystiana Błach walczyli o uniknięcie wyniku dwucyfrowego, co się ostatecznie udało. Najlepiej wypadli dwaj gracze z Ligoty, tj. Gajek i Ochman, którzy solidarnie po 3 razy pokonali namysłowskiego golkipera. [KK]

Namysłów, dn. 14.10.2016 r. (piątek) – godz. 14:30
7. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

START II NAMYSŁÓW – LZS LIGOTA OLESKA 0-8 (0-5)

0-8 Gajek 59’

START II: Bajgier – K.Fiedeń, Hrebenyk, Klimczak, Kobryń [k], Kot, Kwiatkowski, Pietrusiak, Saganowski.
Grali ponadto: Białowąs, Bury, Semkijasz, Warowy.
Trener: Krystian BŁACH.

LZS: Gruca – Barczyk, Chwałek, Gajek, Ochman, O.Pluskota, Stanosek, Wengel, Wiecha [k].
Grali ponadto: Augustyniok, Kamski, Olczyk, Pakuła, M.Pluskota.
Trener: Mateusz SKOWRONEK.

Sędziował: Mirosław Tokarski (KS Opole).