LM: Sukces pierwszej drużyny

Odsłony: 4413

Pierwszy zespół namysłowskich młodzików w poniedziałek rozegrał swój szósty mecz o punkty i po raz trzeci zwyciężył. Nasi czerwono-czarni w pokonanym polu pozostawili drugą ekipę MKS-u Kluczbork, zwyciężając na jej terenie 2-0. Wynik ustalony został już do przerwy, po tym jak najpierw do własnej siatki pechowo trafił kapitan biało-niebieskich Jabłoński (18’), a 7 minut później Iwanickiego pokonał Borys. Po zmianie stron mimo prób z obu stron futbolówka ani razu nie zatrzepotała w siatce i po ostatnim gwizdku nasi chłopcy w radosnym nastroju wsiedli do autobusu w drogę powrotną. [KK]

Kluczbork, dn. 10.10.2016 r. (poniedziałek) – godz. 16:30
7. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

MKS II KLUCZBORK – START I NAMYSŁÓW 0-2 (0-2)

0-1 Jabłoński 18’ samobójczy
0-2 Borys 25’

MKS II: Iwanicki – Barut, Drapiewski, Fojtar, Jabłoński [k], Magdziarek, Marciniszyn, Patek, Sygulka.
Grali ponadto: Grabowiecki, Mamzer, Tabisz, Wicher, Wolny.
Trener: Sebastian KOSTRZEWA.

START I: Fila – N.Biliński, Borys, S.Gacek, A.Kowalczyk, Kraus, P.Raduchowski, Smagacz [k], Zemella.
Grali ponadto: I.Makarow, W.Makarow.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Henryk Łowicki (KS Opole).