1JS: Start Namysłów - Stobrawa Ligota Dolna 5-2

Odsłony: 3641

Znakomita seria namysłowskich juniorów starszych trwa! Po dwóch ostatnich zwycięstwach, czerwono-czarni także w niedzielę zanotowali sukces. Tym razem ofiarą podopiecznych Krystiana Błach padli gracze Stobrawy Ligota Dolna, których nasz zespół pokonał 5-2. Co ciekawe, młodzi namysłowianie zanotowali swoistego hat-tricka, bowiem w trzecim kolejnym spotkaniu zaaplikowali przeciwnikom 5 goli (wcześniej wygrywając 5-1 z LZS-em Żytniów oraz 5-2 z Victorią Chróścice)! W niedzielne przedpołudnie Start objął prowadzenie już w 5’ za sprawą Szczygła. Ale ambitnie grający rywale zdołali przed przerwą wyrównać. Podrażniło to czerwono-czarnych, którzy po motywacyjnej rozmowie w szatni, zaraz po wznowieniu gry dwukrotnie pokonali Kluskę. W obu przypadkach uczynił to Wojciech Czech, zdobywając bramki w 47’ i w 51’ z wapna. W kolejnych minutach nerwowo grający goście pozostali na murawie w dziewięciu, bowiem czerwone kartoniki obejrzeli Relich (62’) oraz Kuchta (68’). Niejako z automatu Start poczuł dodatkową krew i po golach Adriana (73’) i ponownie Szczygła (85’) prowadził już bardzo wysoko. W drużynę wkradło się jednak zbyt duże rozprężenie, co waleczna ekipa z Ligoty wykorzystała w 88’, po golu Zawieji. Ostatecznie Start zwyciężył wynikiem 5-2. [KK]

Domaszowice, dn. 09.10.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
7. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

NKS START NAMYSŁÓW – STOBRAWA LIGOTA DOLNA 5-2 (1-1)

5-2 Zawieja 88’

NKS START: Warowy – Burnecki, Chrabański, W.Czech, M.Kowalczyk, Koziak (62.Kilan), Krupiński (46.Adrian), K.Matłosz [k], I.Pabiniak, Szczygieł, Wojciaczyk.
Trener: Krystian BŁACH.

STOBRAWA: Kluska [k] – Cendal (40.Kuchta), Dubowiecki, Dziągacz (30.Strzępek), Greś (60.Świlak), Jakimowicz, Konarski, Perużyński, Podkówka, Relich, Zawieja.
Rezerwowi: Korzekwa, Łabędzki, Szopa.
Trener: Adam MICHALEWSKI.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).

Żółte kartki: Chrabański (31.) – Relich (5., 62.)

Czerwone kartki: Relich (62., za dwie żółte), Kuchta (68.)