1JM: Piast Strzelce Opolskie - Start Namysłów 2-0

Odsłony: 5252

Po trzech kolejnych zwycięstwach juniorzy młodsi Startu Namysłów w niedzielę znaleźli pogromcę. Okazał się nim zespół Piasta ze Strzelec Opolskich, który pokonał nasze nadzieje 2-0. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy, jednak 10 minut po wznowieniu gry do namysłowskiej siatki trafił zmiennik Szymanowski. Ten sam zawodnik po kolejnym kwadransie podwyższył rezultat, który ostatecznie utrzymał się do ostatniego gwizdka. Nasz zespół próbował odwrócić losy spotkania, lecz czujna defensywa gospodarzy do spółki z Weremką nie dopuściła do żadnych strat. Tym sposobem wychowanek Startu Namysłów, a obecny trener Piasta, Pan Adam Jaremko, miał satysfakcję z pokonania juniorów młodszych klubu, w którym się wychował. [KK]

Strzelce Opolskie, dn. 09.10.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
6. kolejka I ligi juniorów młodszych

PIAST STRZELCE OPOLSKIE – NKS START NAMYSŁÓW 2-0 (0-0)

1-0 Szymanowski 50’
2-0 Szymanowski 65’

PIAST: Weremko (75.Dec) – D.Dada, K.Dada, Doros [k] (41.Szymanowski), Dudek (74.Górecki), Galas, Grzywocz (72.Glapiak), Krupa (48.Nowak), Stępień (77.Izbicki), Stolarski, Trytko.
Rezerwowi: -.
Trener: Adam JAREMKO.

NKS START: Sarzyniak (72.Okularczyk) – R.Czech [k], Czuczwara, K.Fiedeń, Gibulski, Miłosz Golonka, Karcz (59.Bednarczuk), D.Maćków, T.Maćków, Sieradzki, Wierzbicki.
Trener: Damian ZALWERT.

Sędziował: Grzegorz Marzec (KS Opole).

Żółte kartki: D.Dada (33.) – Wierzbicki (24.), R.Czech (31.).