OLT: Hattrick Głuchołazy - Start Namysłów 3-0

Odsłony: 5122

Po dobrej ostatnio serii gier, trampkarze czerwono-czarnych w wyjazdowym pojedynku ulegli ekipie Hattricka Głuchołazy. Nasz zespół przed przerwą zdołał skutecznie powstrzymać ataki miejscowych, do tego także się odgryzając. Po zmianie stron jednak namysłowianie szybko stracili bramkę, która w pewien sposób ustawiła zawody. Gospodarze poczuli się pewniej, przez co ich gra także wyglądała interesująco. Ale Start wcale nie zamierzał oddawać pola rywalowi, próbując doprowadzić do wyrównania. W końcówce nasz zespół postawił wszystko na jedną kartę i został ukarany. W 64’ strzelec pierwszej bramki Rutkowski podwyższył wynik, a w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry rezultat ustalił Nogieć i porażka 0-3 stała się faktem. [KK]

Głuchołazy, dn. 07.10.2016 r. (piątek) – godz. 18:00
6. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – NKS START NAMYSŁÓW 3-0 (0-0)

1-0 Rutkowski 39’
2-0 Rutkowski 64’
3-0 Nogieć 70’

HATTRICK: Pelc – Dorosz [k], Godlewski, Kłakowicz, Kocuba, Kud, Mazur, Nogieć, Pik, Rutkowski, Szczyrba.
Grali ponadto: Czujowski, Dudek, Prościak, Sadlak.
Trener: Marek GANDZIAROWSKI.

NKS START: D.Gacek – Bociański, A.Fiedeń, M.Gacek, Huck, J.Kowalczyk [k], Maryniak, Mielczarek, N.Morga, M.Oleśków, Wojciaczyk.
Grali ponadto: Dobroć, Kałużny, Wiśniewski, Wróbel.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Jan Mróz (KS Opole).