1JS: Victoria Chróścice - Start Namysłów 2-5

Odsłony: 5913

Zwycięstwem zakończyli niedzielny wypad do Chróścic juniorzy starsi czerwono-czarnych. Pojedynek z miejscową Victorią nasi chłopcy wygrali aż 5-2, choć okoliczności zwycięstwa nie są aż tak jednoznaczne, jak wskazywałby wynik. Do przerwy nasz zespół wypracował jednobramkową przewagę, gdyż na gole Krupińskiego i Chrabańskiego skutecznie odpowiedział Wocka. I co istotne, Victoria przez całą pierwszą połowę grała (ze względu na problemy kadrowe) w dziewięciu! W przerwie dotarł Młynek, który wzmocnił osobowo swoich kolegów i w 56’ gospodarze doprowadzili do wyrównania po pechowym samobóju Ivo Pabiniaka. Po zmianie stron na boisko wszedł także Maciek Świerczyński, w tym sezonie zbierający już doświadczenie w drużynie seniorskiej Startu. No i jakość Maćka, przy opadaniu z sił grającej wciąż z jednym zawodnikiem mniej Victorii, przyniosła pożądany efekt. Świerczyński najpierw trafił z wapna, minutę później podwyższył na 4-2 dla Startu, a w 79’ skompletował hat-tricka. Rywale nie byli w stanie już na takie dictum odpowiedzieć i dlatego też polegli różnicą trzech goli, dodatkowo… kończąc mecz w dziewiątkę po tym jak w 82’ czerwoną kartkę zobaczył Wilczek. [KK]

Chróścice, dn. 02.10.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
6. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

VICTORIA CHRÓŚCICE – NKS START NAMYSŁÓW 2-5 (1-2)

2-5 Świerczyński 79’

VICTORIA: Macioszek – Araszewski, Geiger, Kołodziej [k], Kulas, Kwosek, Mateja, Wilczek, Wocka, 46.Młynek.
Rezerwowi: -.
Trener:
Bartłomiej JACEK.

NKS START: Warowy (67.Okularczyk) – Burnecki, Chrabański, Kilan (46.Świerczyński), M.Kowalczyk, Koziak, Krupiński (80.Sarzyniak), K.Matłosz [k], I.Pabiniak, Sikora, Wojciaczyk.