1JM: Start Namysłów - LZS Ligota Oleska 4-2

Odsłony: 6590

Juniorzy młodsi Startu Namysłów zanotowali w swoich rozgrywkach trzecie zwycięstwo z rzędu. W sobotnim przedpołudniowym pojedynku z LZS-em Ligota Oleska młodzi czerwono-czarni sięgnęli po 3 punkty po pokonaniu rywali wynikiem 4-2. Czerwono-czarni już po kwadransie wypracowali sobie bardzo dużą przewagę, prowadząc 3-0. W 6’ do siatki trafił Dyk, jego wyczyn 3 minuty później skopiował Wierzbicki, a kapitan Czuczwara w 16’ dorzucił kolejnego gola po pewnie wykonanym rzucie karnym. Przed przerwą rywale za sprawą Wiatra strzelili jednak bramkę. Kilka minut po zmianie stron spokojnie grający namysłowianie ponownie otrzymali od arbitra jedenastkę, którą znów na gola zamienił Czuczwara. Ale ambitnie walczący goście nie zamierzali odpuszczać i 5 minut później Wiatr po raz drugi tego dnia pokonał Warowego. Do końca meczu pozostało pół godziny, ale mimo okazji z obu stron, wynik już się nie zmienił. Naszym chłopcom gratulujemy wygranej, życząc oczywiście kontynuowania pięknej serii w spotkaniach kolejnych. [KK]

Namysłów, dn. 01.10.2016 r. (sobota) – godz. 10:00
5. kolejka I ligi juniorów młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – LZS LIGOTA OLESKA 4-2 (3-1)

1-0 Dyk 6’
2-0 Wierzbicki 9’
3-0 Czuczwara 16 rzut karny
3-1 Wiatr 24’
4-1 Czuczwara 46’ rzut karny
4-2 Wiatr 51’

NKS START: Warowy – Czuczwara [k], Dyk, K.Fiedeń, Miłosz Golonka, Karcz, D.Maćków, T.Maćków, Sarzyniak (41.Kilan), Sieradzki, Wierzbicki.
Rezerwowy: Okularczyk.

LIGOTA OLESKA: Kubica [k] – Barczyk, Brodowy, Gruca, Jasiński, Klohs (30.Pakuła), Kościelny, Kubik (75.Łątka), Skibiński (52.Kierat), Tomys, Wiatr.
Trener: Mateusz SKOWRONEK.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).

Żółte kartki: K.Fiedeń (21.) – Skibiński (39.), Tomys (77.).