1JS: KS Krasiejów - Start Namysłów 3-1

Odsłony: 3048

Reaktywowani po dłuższej przerwie juniorzy starsi NKS-u pozostają wciąż bez zwycięstwa. W krasiejowskich zawodach ekipa Damiana Zalwerta przegrała z miejscowym KS-em 1-3 i z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę. W pierwszej połowie młodzi namysłowianie utrzymywali wynik bezbramkowy, jednak po przerwie już tak różowo nie było. Chwila dekoncentracji spowodowała, że w 59’ Passon dał gospodarzom prowadzenie. Na tyle wybiło to z rytmu czerwono-czarnych, że po kolejnych 9 minutach wynik dla krasiejowian brzmiał już 3-0! Zryw naszej drużyny na niewiele się zdał, bowiem poza golem Świerczyńskiego w 72’, Jarosiński nie dał się już więcej pokonać. Stąd ostatecznie do Namysłowa zespół wracał z kolejną porażką. [KK]

Krasiejów, dn. 18.09.2016 r. (niedziela) – godz. 11:00
4. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

KS KRASIEJÓW – NKS START NAMYSŁÓW 3-1 (0-0)

1-0 Passon 59’
2-0 Passon 66’
3-0 Kokot 68’
3-1 Świerczyński 72’

KRASIEJÓW: Jarosiński – Bienias, Klohs, Kokot [k], Konieczko, Passon, Salzburg, Spałek, Świerc (46.Konop), Świerczok, Szymczyk (46.Widera).
Trener: Mateusz PINKAWA.

NKS START: Stan – Adrian, Burnecki, Chrabański (70.Wojciaczyk), W.Czech, Miłosz Golonka, M.Kowalczyk, Koziak (46.I.Pabiniak), D.Maćków (46.T.Maćków), K.Matłosz, Świerczyński.

Sędziował: Piotr Noga (KS Opole).

Żółte kartki: Salzburg (37.) – Burnecki (75.), Świerczyński (77.).