Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

OLT: OKS Olesno - Start Namysłów 0-0

Odsłony: 6696

Trampkarze namysłowskiego Startu rozpoczęli nowy sezon w Opolskiej Lidze Trampkarzy. Poniżej prezentujemy krótką relację ze spotkania, ale zanim o konkretach, proponujemy jeszcze zapoznać się z przygotowaniami, jakie nasi młodzi chłopcy poczynili pod kątem meczów o punkty.

Na początku sierpnia treningi wznowili trampkarze Startu. Od początku trener Kamil Błach mógł liczyć na solidną grupę 15 zawodników. W drużynie pojawiło się kilka nowych twarzy, choć kilku innych graczy w tym okresie  odpoczywało na wakacjach. Pierwszy tydzień, w którym odbyły się 3 treningi, podsumowaliśmy sparingiem ze Śląskiem Wrocław. W Brzegu, gdzie zawodnicy z Wrocławia przebywali na obozie, czerwono-czarni po wyrównanym meczu wygrali 2-0 (bramki: Huck, Wróbel). Trener miał więc już materiał do analizy.

Z kolei po kolejnym tygodniu pracy zespół wyjechał na turniej do Sieroszewic w Wielkopolsce, w którym udział wzięło 8 drużyn. Chłopcy zaczęli obiecująco i w pierwszym meczu pokonali ekipę Calisii Kalisz 2-1. W następnym zremisowali z silną drużyną z Czech 1-1, późniejszym triumfatorem turnieju. Później zabrakło drużynie koncentracji, przez co z teoretycznie słabszymi rywalami był remis bądź przegraliśmy, ostatecznie zajmując 5. lokatę.

W trzecim tygodniu sierpnia chłopcy rozpoczęli warsztaty piłkarskie już na stadionie. Przez 5 dni regularnie trenowało 12 zawodników. Dwa treningi dziennie, informacje taktyczne od trenera, basen, zabawy ale przede wszystkim solidna praca zespołu zaowocowały w kolejnym sparingu podsumowującym obóz. Trampkarze wygrali bowiem z rówieśnikami z gminy Świerczów 6-2 bo dobrym spotkaniu.

Ostatnim sparingiem lata było spotkanie z FC Wrocław Academy, czołową akademią piłkarską na Dolnym Śląsku, znaną w całej Polsce . Chłopcy ten mecz zremisowali 2-2 po solidnym spotkaniu. Zawodnicy byli pokrzepieni obrazem gry i wynikiem z tak renomowaną marką, mając w perspektywie pierwszy mecz ligowy w Oleśnie.

Drużyna OKS-u od lat znajduje się w czołówce opolskich drużyn młodzieżowych w każdej kategorii wiekowej. Wynika to z dobrej organizacji szkółki piłkarskiej, która funkcjonuje w Oleśnie od kilkanastu lat. Trener oraz zawodnicy wiedzieli, że nie będzie to łatwe spotkanie i tak też było. W pierwszej połowie to chłopcy z Namysłowa przeważali, stwarzając sobie dwie dobre sytuacje, w których jednak zabrakło precyzji. Widoczna przewaga była również w ilości egzekwowanych stałych fragmentów gry z rzutów rożnych i rzutów wolnych na połowie OKS-u. W drugiej części gra się jednak wyrównała i akcje toczyły się raz pod jedną raz pod drugą bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0, co nie mogło zadowolić żadnego z zespołów, choć drużyny podzieliły się punktami. Zadowalająca była za to postawa chłopców, trener chwalił zespół za szybką organizacje gry w ataku i w obronie, umiejętność utrzymania się przy piłce i stwarzanie sytuacji pod bramką rywali. [KaB]

Olesno, dn. 02.09.2016 r. (piątek) – godz. 18:00
1. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

OKS OLESNO – NKS START NAMYSŁÓW 0-0

OKS: Jeziorowski – Bawej [k], Ceglarek, Czarnogórski, Flak, Janicki, Kuźnik, A.Prochota, M.Prochota, Sabok, Wychrystenko.
Grali ponadto: Sitek, Konieczny, Ligendza, Parkitny, J.Skonieczny, M.Skonieczny.
Trener: Krzysztof MERYK.

NKS START: Letki – Fiedeń, M.Gacek, J.Kowalczyk [k], Kubicki, Makowski, Maryniak, Mielczarek, N.Morga, M.Oleśków, Wojciaczyk.
Grali ponadto: Dobroć, D.Gacek, Huck, Wiśniewski, Wróbel.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Adam Szkopiński (KS Opole).

Widzów: ?.

Mecz trwał: 70 minut (35+35).

P.S. W ramach uzupełnienia wiadomości o trampkarzach, prezentujemy też aktualne zdjęcie kadry, rywalizującej o punkty w rundzie jesiennej sezonu 2016/17 (KLIKNIJ W ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ).

START NAMYSŁÓW - TRAMPKARZE - RUNDA JESIENNA 2016/17
 
W górnym rzędzie od lewej: Miłosz Kubicki, Przemysław Adamczyk, Michał Wojciaczyk, Jakub Kowalczyk, Jakub Kałużny,
Arkadiusz Fiedeń. W środkowym rzędzie od lewej: Kamil Błach (trener), Łukasz Makowski, Łukasz Letki, Dawid Gacek,
Oskar Dobroć, Michał Gacek. W dolnym rzędzie od lewej: Michał Maryniak, Mateusz Oleśków, Nehemiasz Wiśniewski,
Norbert Morga, Maksymilian Mielczarek. Na zdjęciu brak: Klaudiusz Bociański, Dawid Wróbel, Błażej Huck.
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy