JUNIORZY MŁODSI - SEZON 2014/15
WIOSNA 2015 R.
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH |
|||||||
L.P. | Dzień | Data | Godz. | Rywal | D/W | Wynik | Protokół |
1. | nd | 22.03. | 11:00 | Sparta Prudnik | W | 0-3 | TAK |
2. | nd | 29.03. | 11:00 | MKS Kluczbork | D | 2-2 | TAK |
3. | czw | 02.04. | 16:00 | KS Krapkowice | W | 1-4 | TAK |
4. | nd | 12.04. | 11:00 | Polonia Nysa | D | 3-0 v.o. |
NIE |
5. | nd | 19.04. | 11:00 | Stal Brzeg | W | 2-1 | TAK |
6. | nd | 25.04. | 11:30 | Piast Strzelce Opolskie | D | 0-2 | TAK |
7. | pt | 05.05. | 18:00 | Hattrick Głuchołazy | W | 3-1 | TAK |
8. | nd | 10.05. | 11:00 | Sparta Prudnik | D | 3-2 | TAK |
9. | nd | 17.05. | 11:00 | MKS Kluczbork | W | 1-6 | TAK |
10. | nd | 24.05. | 11:00 | KS Krapkowice | D | 3-1 | TAK |
11. | nd | 31.05. | 11:00 | Polonia Nysa | W | 3-0 v.o. | NIE |
12. | sb | 06.06. | 11:00 | Stal Brzeg | D | 1-4 | NIE |
13. | nd | 14.06. | 11:00 | Piast Strzelce Opolskie | W | 1-2 | NIE |
14. | nd | 21.06. | 11:00 | Hattrick Głuchołazy | W | 1-0 | NIE |
JESIEŃ 2014 R.
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH |
|||||||
L.P. | Dzień | Data | Godz. | Rywal | D/W | Wynik | Protokół |
1. | nd | 24.08. | 11:00 | Sparta Prudnik | D | 3-0 vo (1-3) |
TAK |
2. | śr | 27.08. | 11:00 | MKS Kluczbork | W | 1-2 | TAK |
3. | nd | 31.08. | 11:00 | MOSiR Opole | D | 2-4 | TAK |
4. | nd | 07.09. | 11:00 | Polonia Nysa | W | 2-4 | TAK |
5. | nd | 14.09. | 11:00 | Stal Brzeg | D | 2-1 | TAK |
6. | nd | 21.09. | 16:00 | Pomologia Prószków | W | 0-5 | TAK |
7. | nd | 28.09. | 11:00 | Hattrick Głuchołazy | D | 0-2 | TAK |
8. | nd | 05.10. | 11:00 | Sparta Prudnik | W | 0-3 | TAK |
9. | nd | 12.10. | 11:00 | MKS Kluczbork | D | 2-1 | TAK |
10. | nd | 19.10. | 11:00 | MOSiR Opole | W | 0-7 | TAK |
11. | nd | 26.10. | 10:00 | Polonia Nysa | D | 3-0 | TAK |
12. | śr | 05.11. | 17:00 | Stal Brzeg | W | 0-2 | TAK |
13. | wt | 11.11. | 11:00 | Pomologia Prószków | D | 0-5 | TAK |
14. | nd | 16.11. | 10:00 | Hattrick Głuchołazy | D | 5-1 | TAK |
WIOSNA 2015 R.
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH | |||||||
L.P. | Klub | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. | Piast Strzelce Opolskie | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 33-16 |
2. | MKS Kluczbork | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 51-13 |
3. | Hattrick Głuchołazy | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 34-23 |
4. | Stal Brzeg | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 26-22 |
5. | Start Namysłów | 14 | 22 | 7 | 1 | 6 | 24-28 |
6. | Sparta Prudnik | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 24-21 |
7. | KS Krapkowice | 14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 19-46 |
8. | Polonia Nysa | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0-42 |
INFORMACJA: Po zakończeniu rozgrywek jesiennych awans do Ligi Makroregionalnej wywalczyły zespoły Pomologii i MOSiR-u. Wiosną Opolska Liga Juniorów Młodszych nadal rywalizowała w zestawieniu 8-drużynowym, gdyż awans do rozgrywek wywalczyły zespoły Piasta Strzelce Opolskie i KS-u Krapkowice.
JESIEŃ 2014 R.
OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH | |||||||
L.P. | Klub | M | Pkt. | Z | R | P | Bramki |
1. | Pomologia Prószków | 14 | 39 | 13 | 0 | 1 | 68-9 |
2. | MOSIR Opole | 14 | 31 | 10 | 1 | 3 | 40-17 |
3. | MKS Kluczbork | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 31-19 |
4. | Stal Brzeg | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 33-24 |
5. | Start Namysłów | 14 | 15 | 5 | 0 | 9 | 20-37 |
6. | Sparta Prudnik | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 19-28 |
7. | Polonia Nysa | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 21-41 |
8. | Hattrick Głuchołazy | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 12-69 |
WIOSNA 2015 R.
1. kolejka – 22.03.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 22.03.2015 – g. 11:00 |
KS Krapkowice | 0-2 | Stal Brzeg | 22.03.2015 – g. 11:00 |
MKS Kluczbork | 3-0 | Piast Strzelce Opolskie | 22.03.2015 – g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 3-0 | Start Namysłów | 22.03.2015 – g. 11:00 |
2. kolejka – 29.03.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 2-2 | Sparta Prudnik | 29.03.2015 – g. 10:00 |
Start Namysłów | 2-2 | MKS Kluczbork | 28.03.2015 – g. 11:00 |
Piast Strzelce Opolskie | 3-0 | KS Krapkowice | 29.03.2015 – g. 11:00 |
Stal Brzeg | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 29.03.2015 – g. 11:00 |
3. kolejka – 02.04.2015 (czwartek) – godz. 16:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 5-2 | Stal Brzeg | 02.04.2015 – g. 16:00 |
Polonia Nysa | 0-3 v.o. | Piast Strzelce Opolskie | 02.04.2015 – g. 16:00 |
KS Krapkowice | 4-1 | Start Namysłów | 02.04.2015 – g. 16:00 |
MKS Kluczbork | 4-1 | Sparta Prudnik | 02.04.2015 – g. 16:00 |
4. kolejka – 12.04.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 1-4 | MKS Kluczbork | 12.04.2015 – g. 10:00 |
Sparta Prudnik | 3-0 | KS Krapkowice | 12.04.2015 – g. 11:00 |
Start Namysłów | 3-0 v.o. |
Polonia Nysa | 12.04.2015 – g. 11:00 |
Piast Strzelce Opolskie | 0-1 | Stal Brzeg | 12.04.2015 – g. 11:00 |
5. kolejka – 19.04.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 5-4 | Piast Strzelce Opolskie | 19.04.2015 – g. 10:00 |
Stal Brzeg | 1-2 | Start Namysłów | 19.04.2015 – g. 11:00 |
Polonia Nysa | 0-3 v.o. | Sparta Prudnik | 19.04.2015 – g. 11:00 |
KS Krapkowice | 1-0 | MKS Kluczbork | 19.04.2015 – g. 11:00 |
6. kolejka – 26.04.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
KS Krapkowice | 1-2 | Hattrick Głuchołazy | 13.05.2015 – g. 18:00 |
MKS Kluczbork | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 26.04.2015 – g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 0-0 | Stal Brzeg | 26.04.2015 – g. 11:00 |
Start Namysłów | 0-2 | Piast Strzelce Opolskie | 25.04.2015 – g. 11:30 |
7. kolejka – 01.05.2015 (piątek) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 1-3 | Start Namysłów | 05.05.2015 – g. 18:00 |
Piast Strzelce Opolskie | 1-0 | Sparta Prudnik | 01.05.2015 – g. 11:00 |
Stal Brzeg | 0-4 | MKS Kluczbork | 01.05.2015 – g. 11:00 |
Polonia Nysa | 0-3 | KS Krapkowice | 01.05.2015 – g. 11:00 |
8. kolejka – 10.05.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 10.05.2015 – g. 11:00 |
Stal Brzeg | 2-1 | KS Krapkowice | 10.05.2015 – g. 11:00 |
Piast Strzelce Opolskie | 2-1 | MKS Kluczbork | 06.05.2015 – g. 17:30 |
Start Namysłów | 3-2 | Sparta Prudnik | 09.05.2015 – g. 11:00 |
9. kolejka – 17.05.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 0-2 | Sparta Prudnik | 19.05.2015 – g. 16:00 |
MKS Kluczbork | 6-1 | Start Namysłów | 17.05.2015 – g. 11:00 |
KS Krapkowice | 2-3 | Piast Strzelce Opolskie | 16.05.2015 – g. 11:00 |
Polonia Nysa | 0-3 v.o. | Stal Brzeg | 17.05.2015 – g. 11:00 |
10. kolejka – 24.05.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 2-1 | Stal Brzeg | 24.05.2015 – g. 10:00 |
Piast Strzelce Opolskie | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 24.05.2015 – g. 11:00 |
Start Namysłów | 3-1 | KS Krapkowice | 23.05.2015 – g. 10:30 |
Sparta Prudnik | 2-1 | MKS Kluczbork | 24.05.2015 – g. 11:00 |
11. kolejka – 31.05.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 0-3 | MKS Kluczbork | 31.05.2015 – g. 10:00 |
KS Krapkowice | 3-3 | Sparta Prudnik | 31.05.2015 – g. 11:00 |
Polonia Nysa | 0-3 v.o. |
Start Namysłów | 31.05.2015 – g. 11:00 |
Stal Brzeg | 2-5 | Piast Strzelce Opolskie | 31.05.2015 – g. 11:00 |
12. kolejka – 07.06.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Piast Strzelce Opolskie | 0-1 | Hattrick Głuchołazy | 07.06.2015 – g. 11:00 |
Start Namysłów | 1-4 | Stal Brzeg | 06.06.2015 – g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 07.06.2015 – g. 11:00 |
MKS Kluczbork | 15-0 | KS Krapkowice | 06.06.2015 – g. 11:00 |
13. kolejka – 14.06.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 9-0 | KS Krapkowice | 09.06.2015 – g. 18:00 |
Polonia Nysa | 0-3 v.o. | MKS Kluczbork | 14.06.2015 – g. 11:00 |
Stal Brzeg | 2-0 | Sparta Prudnik | 14.06.2015 – g. 11:00 |
Piast Strzelce Opolskie | 2-1 | Start Namysłów | 14.06.2015 – g. 11:00 |
14. kolejka – 21.06.2015 (niedziela) – godz. 11:00 | |||
Hattrick Głuchołazy | 0-1 | Start Namysłów | 21.06.2015 – g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 0-5 | Piast Strzelce Opolskie | 21.06.2015 – g. 11:00 |
MKS Kluczbork | 2-3 | Stal Brzeg | 21.06.2015 – g. 11:00 |
KS Krapkowice | 3-0 v.o. | Polonia Nysa | 21.06.2015 – g. 11:00 |
JESIEŃ 2014 R.
1. kolejka - 23-24.08.2014 (sobota-niedziela) | |||
Polonia Nysa | 6-1 | Hattrick Głuchołazy | 01.10.2014 - g. 16:30 |
Stal Brzeg | 2-3 | MOSiR Opole | 10.09.2014 - g. 17:00 |
Pomologia Prószków | 3-0 | MKS Kluczbork | 24.08.2014 - g. 10:00 |
Start Namysłów | 3-0 v.o. (1-3) | Sparta Prudnik | 24.08.2014 - g. 11:00 |
2. kolejka – 27.08.2014 (środa) |
|||
Sparta Prudnik | 1-2 | Hattrick Głuchołazy | 10.09.2014 - g. 17:00 |
MKS Kluczbork | 2-1 | Start Namysłów | 27.08.2014 - g. 11:00 |
MOSiR Opole | 1-4 | Pomologia Prószków | 27.08.2014 - g. 17:00 |
Polonia Nysa | 0-2 | Stal Brzeg | 28.08.2014 - g. 11:00 |
3. kolejka – 30-31.08.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Stal Brzeg | 11-0 | Hattrick Głuchołazy | 17.09.2014 - g. 17:00 |
Pomologia Prószków | 7-1 | Polonia Nysa | 31.08.2014 - g. 16:00 |
Start Namysłów | 2-4 | MOSiR Opole | 31.08.2014 - g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 2-2 | MKS Kluczbork | 31.08.2014 - g. 11:00 |
4. kolejka – 06-07.09.2014 (sobota-niedziela) |
|||
MKS Kluczbork | 4-2 | Hattrick Głuchołazy | 07.09.2014 - g. 11:00 |
MOSiR Opole | 4-0 | Sparta Prudnik | 07.09.2014 - g. 11:00 |
Polonia Nysa | 4-2 | Start Namysłów | 07.09.2014 - g. 11:00 |
Stal Brzeg | 3-2 | Pomologia Prószków | 07.09.2014 - g. 16:00 |
5. kolejka – 13-14.09.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Pomologia Prószków | 15-0 | Hattrick Głuchołazy | 14.09.2014 - g. 13:00 |
Start Namysłów | 2-1 | Stal Brzeg | 14.09.2014 - g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 2-1 | Polonia Nysa | 14.09.2014 - g. 11:00 |
MKS Kluczbork | 1-0 | MOSiR Opole | 13.09.2014 - g. 11:00 |
6. kolejka – 20-21.09.2014 (sobota-niedziela) |
|||
MOSiR Opole | 4-0 | Hattrick Głuchołazy | 07.10.2014 - g. 16:30 |
Polonia Nysa | 1-4 | MKS Kluczbork | 21.09.2014 - g. 11:00 |
Stal Brzeg | 1-2 | Sparta Prudnik | 24.09.2014 - g. 17:00 |
Pomologia Prószków | 5-0 | Start Namysłów | 21.09.2014 - g. 16:00 |
7. kolejka – 27-28.09.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Start Namysłów | 0-2 | Hattrick Głuchołazy | 28.09.2014 - g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 1-5 | Pomologia Prószków | 28.09.2014 - g. 15:00 |
MKS Kluczbork | 1-0 | Stal Brzeg | 28.09.2014 - g. 11:00 |
MOSiR Opole | 4-1 | Polonia Nysa | 28.09.2014 - g. 11:00 |
8. kolejka – 04-05.10.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Polonia Nysa | 0-0 | Hattrick Głuchołazy | 05.10.2014 - g. 11:00 |
MOSiR Opole | 2-0 | Stal Brzeg | 05.10.2014 - g. 11:00 |
MKS Kluczbork | 1-4 | Pomologia Prószków | 03.10.2014 - g. 15:00 |
Sparta Prudnik | 3-0 | Start Namysłów | 05.10.2014 - g. 11:00 |
9. kolejka – 11-12.10.2014 (sobota-niedziela |
|||
Sparta Prudnik | 6-2 | Hattrick Głuchołazy | 12.10.2014 - g. 11:00 |
Start Namysłów | 2-1 | MKS Kluczbork | 12.10.2014 - g. 15:00 |
Pomologia Prószków | 3-0 | MOSiR Opole | 13.10.2014 - g. 16:30 |
Stal Brzeg | 4-1 | Polonia Nysa | 14.10.2014 - g. 17:00 |
10. kolejka – 18-19.10.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Stal Brzeg | 2-1 | Hattrick Głuchołazy | 21.10.2014 - g. 17:00 |
Polonia Nysa | 2-5 | Pomologia Prószków | 19.10.2014 - g. 15:00 |
MOSiR Opole | 7-0 | Start Namysłów | 19.10.2014 - g. 11:00 |
MKS Kluczbork | 2-0 | Sparta Prudnik | 19.10.2014 - g. 11:00 |
11. kolejka – 25-26.10.2014 (sobota-niedziela) |
|||
MKS Kluczbork | 6-0 | Hattrick Głuchołazy | 26.10.2014 - g. 10:00 |
Sparta Prudnik | 0-1 | MOSiR Opole | 26.10.2014 - g. 10:00 |
Start Namysłów | 3-0 | Polonia Nysa | 26.10.2014 - g. 10:00 |
Pomologia Prószków | 4-0 | Stal Brzeg | 27.10.2014 - g. 16:30 |
12. kolejka – 08-09.11.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Pomologia Prószków | 5-0 | Hattrick Głuchołazy | 07.11.2014 - g. 16:00 |
Stal Brzeg | 2-0 | Start Namysłów | 05.11.2014 - g. 17:00 |
Polonia Nysa | 2-2 | Sparta Prudnik | 23.11.2014 - g. 10:00 |
MOSiR Opole | 1-1 | MKS Kluczbork | 09.11.2014 - g. 10:00 |
13. kolejka – 11.11.2014 (wtorek) |
|||
MOSiR Opole | 4-1 | Hattrick Głuchołazy | 04.11.2014 - g. 16:30 |
MKS Kluczbork | 0-0 | Polonia Nysa | 11.11.2014 - g. 11:00 |
Sparta Prudnik | 0-2 | Stal Brzeg | 11.11.2014 - g. 11:00 |
Start Namysłów | 0-5 | Pomologia Prószków | 11.11.2014 - g. 11:00 |
14. kolejka – 15-16.11.2014 (sobota-niedziela) |
|||
Start Namysłów | 5-1 | Hattrick Głuchołazy | 16.11.2014 - g. 10:00 |
Pomologia Prószków | 1-0 | Sparta Prudnik | 16.11.2014 - g. 16:00 |
Stal Brzeg | 3-6 | MKS Kluczbork | 16.11.2014 - g. 10:00 |
Polonia Nysa | 2-5 | MOSiR Opole | 16.11.2014 - g. 10:00 |