Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Losowanie PP: Awans Startu bez gry

Odsłony: 596

W minionym tygodniu w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano drabinkę wojewódzkiego Pucharu Polski na sezon 2021/22. Co ciekawe, rozlosowano ją od fazy 1/32 finału, aż do półfinałów, co oznacza, że potencjalną ścieżkę do finału może zasymulować każda biorąca udział w rozgrywkach drużyna. Dla kibiców namysłowskiego Startu wieści mamy takie, że czerwono-czarni już znaleźli się w następnej rundzie, ponieważ trafiliśmy na wolny los. Wiemy też, że w 1/16 finału zmierzymy się ze zwycięzcą rywalizacji LZS Racławiczki – Małapanew Ozimek. Ekipa z Racławiczek, to reprezentant grupy II opolskiej okręgówki, gdzie po trzech kolejkach zajmuje 17. pozycję. Zespół ten ma na koncie 1 punkt (0-1-2, bramki 4-10) i czeka na premierowy sukces. Z kolei dobrze nam znana Małapanew, to grający z nami w IV lidze opolskiej rywal, który po 4. seriach gier zgromadził 5 „oczek” (1-2-1, bramki 9-8). Puchary rządzą się swoimi prawami, niemniej w powyższej parze zdecydowanym faworytem będą „Hutnicy”, z którymi w lidze zmierzymy się… jutro. Będzie to więc w dwójnasób ciekawe spotkanie, bo pokaże nie tylko, która z drużyn znajduje się w lepszej formie, ale i w kim pod kątem pucharowego awansu upatrywać faworyta.

Uzupełnijmy, że mecze 1/32 finału (podczas których Start pauzuje) zaplanowano na 9 września br. (środa, godz. 17:00). Natomiast mecze II rundy odbędą się 11 listopada br. (środa, godz. 13:00). W przypadku awansu Małejpanwi, mecz odbędzie się w Namysłowie. Jeśli jednak wygrałyby Racławiczki, to wówczas czeka nas wyjazd na południe Opolszczyzny. [KK]

P.S. Pełne informacje o pucharowej drabince wojewódzkiego Pucharu Polski na sezon 2021/22 znaleźć można w poniższym linku:

http://pilkaopolska.pl/rozlosowano-pary-i-drabinke-wojewodzkiego-pucharu-polski-2021-2022/

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy