Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Wesołych Świąt!

Odsłony: 471

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia cała rodzina namysłowskiego Startu składa wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam świąt rodzinnych, wesołych, a jednocześnie, spokojnych i szczerych. Nabierzcie sił oraz pozytywnej energii na przyszły rok, który już za pasem. Bądźcie zdrowi, życzliwi i pogodni wobec siebie oraz pamiętajcie o bliskich i przyjaciołach.

To już 12 lat, jak towarzyszymy Wam w sieci, informując na bieżąco o tym, co dzieje się w naszym lokalnym, czerwono-czarnym świecie. Wspólnie cieszymy się z sukcesów, ale i razem martwimy porażkami. Taki już jednak urok sportu, że nie zawsze się wygrywa, choć tego byśmy przede wszystkim oczekiwali. W minionym roku mieliśmy więcej radosnych niż smutnych chwili, więc mamy powody do satysfakcji. Nasi piłkarscy ulubieńcy w pierwszym półroczu 2018 roku zaprezentowali się na IV-ligowych boiskach znakomicie, natomiast jesienią przez długi czas byli największą rewelacją rozgrywek. Życzmy „Chłopcom z Pułaskiego”, aby wiosną nie spuścili z tonu i nadal dostarczali nam radości.


Tradycyjnie sporo radości dostarczyli nam siatkarze. „Siatkarscy Wojownicy” (jak sami siebie nazywają) znów pewnie przeszli poprzedni sezon, zdobywając tytuł wicemistrzowski. Szkoda jednak, że po raz kolejny zabrakło im szcześcia, aby przebrnąć baraże i znaleźć się w decydującej rozgrywce o II ligę. W obecnej kampanii volleyballiści lokują się na pozycji wicelidera i mamy nadzieję, że upragniony awans jest tylko kwestią czasu. I tego oczywiście naszym chłopakom życzymy!

Ale pamiętajmy: czy deszcz czy słońce, jako kibice jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów w województwie opolskim zawsze trwajmy przy naszym ukochanym klubie. Miejmy niezachwianą wiarę, że wielkie sukcesy (oby!) będą jeszcze naszym wspólnym udziałem. W końcu marsz w jednym szeregu z zespołem na dobre i złe jest miarą wierności każdego prawdziwego fana. Wierzymy, że Start Namysłów wkrótce jeszcze mocniej rozbłyśnie, do czego rękę przyłożą obie sekcje zespołowe. Dlatego w tym wyjątkowym okresie całej czerwono-czarnej rodzinie życzymy uśmiechu i radości po każdym meczu NKS-u. Życzmy sobie niezapomnianych, zwycięskich gier, które wspominać będziemy latami. Życzmy sobie spełnienia najskrytszych marzeń, tych prywatnych, futbolowych i siatkarskich. No i wreszcie życzmy sobie tego, żeby każdy z nas znalazł piękny prezent pod choinką, a przez cały następny rok nie opuszczało nas szczęście, zdrowie, uśmiech i tylko pozytywne chwile.

Kochani, raz jeszcze życzymy Wam wszystkiego najlepszego i... czerwono-czarnego! Z pozdrowieniami – wielka rodzina Startu Namysłów! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy