Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Tak świętowali sportowcy!

Odsłony: 301

W namysłowskim Starcie końcówka grudnia, to zawsze świąteczny okres. I bynajmniej nie chodzi o święta Bożego Narodzenia, na które większość z nas czeka, ale o „urodziny”, które w naszym czerwono-czarnym klubie obchodzimy 20 grudnia. O „świętowaniu” kibiców (które odbiło się szerokim echem kraju) już pisaliśmy, więc dziś pora o szczegółach „świętowania” przez naszych sportowców. A Ci postanowili uczcić ten dzień nietypowo. Dokładnie 20 grudnia piłkarze i siatkarze postanowili zmierzyć się towarzysko na dwóch arenach, najpierw na boisku piłkarskim, a potem na parkiecie siatkarskim. Krótko mówiąc, sportowcy spędzili 66. rocznicę założenia klubu… na sportowo. Zabawa była doskonała, śmiechu co niemiara, a osiągnięte wyniki były sprawą drugorzędną. Nasz portal jednak z kronikarskiego obowiązku postanowił poinformować o szczegółach. Bo dziś to tylko ciekawostka, a za kilka(-naście) lat, może okazać się już piękną klubową tradycją.

Wbrew przewidywaniom ekspertów, piłkarze wygrali zawody w piłkę nożną, natomiast volleballiści okazali się lepsi przy siatce ;-) Oczywiście wyniki, wynikami, ale najważniejszy był fakt, że w ten wyjątkowy dzień dla naszego klubu obie nasze ekipy spędziły razem w kapitalnej atmosferze.

W ramach ciekawostki dodajmy, że w drugiej połowie meczu piłkarskiego siatkarzy wspomagał na murawie trener piłkarzy Damian Zalwert, natomiast siatkarski coach Stefan Kostecki wspierał piłkarzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami w drugim i trzecim secie. Na parkiecie pojawił się też prezes Tomasz Kozan. [SK, DZ]

MECZ PIŁKARSKI:
PIŁKARZE – SIATKARZE 16-4 (7-2)

Mecz trwał: 45 minut (20+25).

MECZ SIATKARSKI:
SIATKARZE – PIŁKARZE 3:0 (25:15, 25:16, 25:22)

PIŁKARZE: Rachel – D.Raszewski, Krystian Błach, Kamil Błach, Ł.Pabiniak, Stajszczyk, Ptak, Drapiewski, Żołnowski, Sarnowski, Zalwert.
Trener: Damian ZALWERT.

SIATKARZE: Grzyb, Uczułka, Brus, Lew, Lisovol, Nowakowski, Kostecki, Cyliowski, Krakowiak, Klepacki, Kozan, Zalwert.
Trener: Stefan KOSTECKI.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy