Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Wielkanocna Mila Namysłowian

Odsłony: 1959

Nasz portal służy przede wszystkim do przekazywania informacji o dokonaniach czerwono-czarnych sportowców, ale czasem wrzucimy też info z innej beczki. Dziś takie właśnie będzie. W ramach współpracy Naszego klubu ze stowarzyszeniem ActivRun Namysłów pragniemy gorąco zaprosić wszystkich sympatyków „czerwono-czarnej” rodziny na trzecią edycję świątecznego biegu pod nazwą „Wielkanocna Mila Namysłowian”. Prócz walorów zdrowotnych, jakie niesie ze sobą aktywny wypoczynek w wolnym od pracy i obowiązków okresie świątecznym, jest to świetna okazja do tego by razem z rodziną spędzić „dyngusowe” popołudnie, spotkać się w gronie znajomych i wspólnie cieszyć się świąteczną aurą.

Całe przedsięwzięcie ma szczególny i szczytny cel. W trakcie trwania imprezy zbierane będą pieniążki na leczenie Nikodema Skawińskiego. Chłopiec urodził się w styczniu tego roku z jednokomorowym serduszkiem. Przeszedł już dwie skomplikowane operacje, a przed nim jeszcze długa i ciężka walka o zdrowie.

Uznajmy więc, że nikogo więcej nie trzeba namawiać do wzięcia udziału w rodzinnej zabawie, która na stałe wpisuje się w sportowy kalendarz Namysłowa. Nasi sympatycy już kilkukrotnie wykazywali się charytatywnymi inicjatywami. Wierzymy, że i tym razem nie będzie inaczej. Widzimy się na miejscu ;) !! WSZYSCY W BARWACH !! [KrB]

#ActivRunNamysłów
#WielkanocnaMilaNamysłowian

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy