Sobotnia premiera na zdjęciach

Odsłony: 3827

W weekend czerwono-czarni piłkarze zainaugurowali nowy sezon IV ligi opolskiej. Jesteśmy po pierwszym spotkaniu, ale powodów do zadowolenia namysłowscy kibice nie mają żadnych. Podopieczni Damiana Zalwerta i owszem, zwłaszcza po przerwie mocno pracowali na murawie, aby odrobić straty z pierwszej części spotkania, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Przegraliśmy domowy pojedynek z Unią Kolonowskie 0-1 i miny wszyscy mieliśmy nietęgie. No bo jak się cieszyć z faktu, że na koncie zero punktów. A wydawało się, że goście jako absolutny beniaminek IV-ligowych rozgrywek, będą rywalem, z którym jesteśmy w stanie powalczyć o zwycięstwo. Niestety, stało się inaczej. A porażka jest przykra tym bardziej, że poza początkowymi 20 minutami gry, gdy za sprawą Spałka (18’ głową) Unia strzeliła bramkę, rywale wielkiej piłki nie zaprezentowali. No, ale nie od dziś wiadomo, że liczy się to co w sieci, a nie to, ile drużyna czasu posiada przy nodze piłkę. Namysłowianie posiadali ją zdecydowanie częściej, ale nic to kompletnie nie dało.

To był smutny początek ligi, więc trochę na osłodę proponujemy Wam obejrzenie galerii zdjęć z soboty. Materiał dla naszego portalu przygotowała Pani Agnieszka Michalska z Częstochowy, która przy linii bocznej murawy podobnie jak piłkarze, walczyła z… upalną pogodą. Niemniej efekt końcowy został osiągnięty, tj. dobre ujęcia. No to nie przedłużając, przekonajcie się sami, co z tego wyszło. Zapraszamy! [KK]