Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

„Jej oczy są niczym niebo, stań się więc Aniołem”

Odsłony: 3925

 

Tytułowe motto odnosi się do wydarzenia, które na Stadionie Sportowym w Namysłowie odbędzie się 15 lipca. W najbliższą sobotę czeka wyjątkowy event charytatywny, gdyż tego właśnie dnia do piłkarskiego starcia staną mniej lub bardziej znane Państwu osoby. Wszystko po to, aby zgromadzić środki na leczenie poważnie chorej, 13-letniej Madzi. Ale zanim o clou popołudnia (początek rywalizacji o godz. 16:00) najpierw informacja, że wielki bój charytatywny poprzedzi derbowy mecz młodzików, w którym Start Namysłów zmierzy się z MKS-em Kluczbork.

Jak wspomnieliśmy, wydarzenie dnia startuje o godz. 16:00, a już pół godziny przed pojedynkiem znanych osób będzie można nabyć biletocegiełkę przy wejściu na nasz obiekt przy Pułaskiego 5. Organizatorzy zachęcają również gorąco do wsparcia zbiórki, którą odbywać się będzie przez cały czas trwającego wydarzenia. Możliwość wsparcia inicjatywy będzie bardzo prosta – po stadionie poruszać się będą wolontariusze ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję puszkami. Dodajmy jeszcze, że wcześniejszą sprzedaż biletocegiełek gwarantuje „Salon LM Studio Fryzjerskie” przy ul. Wały Jana III w Namysłowie.
No to czas najwyższy na parę zdań o wydarzeniu. Będzie nim pojedynek osób związanych rodzinnie z Jakubem Błaszczykowskim! Na murawie pojawią się m.in. Dawid Błaszczykowski i Tomasz Brzęczek, a także znani z innych aren sportowych Artur Sowiński (zawodnik MMA) oraz Łukasz Tobys (siatkarz Gwardii Wrocław). Pojawią się też inne rozpoznawalne postaci, ale to niespodzianka organizatorów ;-)


Krótko mówiąc: nie może Cię w sobotę na namysłowskim stadionie zabraknąć! Zabierz ze sobą najbliższych, dobre serce, uśmiech i koc… stworzymy jedna wspólną rodzinę, aby w trudnym momencie finansowo wspomóc leczenie Madzi! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy