Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Gole z Wielkiej Soboty

Odsłony: 3987

Mecz z Polonią Głubczyce przeszedł już do historii, ale do każdego spotkania z udziałem namysłowskiego Startu zawsze chętnie wracamy, jeśli jest dobrze „opakowane”. Co konkretnie mamy na myśli? Wiadomo, multimedia. Tak się złożyło, że pojedynek w Wielką Sobotę (przypominamy, z czołową ekipą IV ligi opolskiej zanotowaliśmy remis 1-1) fotograficznie znakomicie zabezpieczył Pan Mariusz Porzucek, natomiast co równie cieszy, zarejestrowane zostały też najważniejsze momenty zawodów. Autorem skrótu filmowego, który bardzo polecamy, jest osoba prowadząca portal „Namysłów Fakty”. Na najbardziej poczytnym obecnie profilu związanym z naszym miastem (www.facebook.com/namyslowfakty) obejrzycie obie bramki oraz inne ciekawe sytuacje (zwłaszcza te z drugiej połowy). Za możliwość udostępnienia cennego materiału jak zawsze serdecznie dziękujemy.

A skoro przy multimediach jesteśmy, to poniżej prezentujemy także dwie fotki, wykonane przez Pana Marcina Bachrynowskiego, namysłowianina mieszkającego w Irlandii, który pojawił się w rodzinnych stronach przy okazji świąt, a jako kibic Startu, obowiązkowo zameldował się na sobotnim meczu. Pan Marcin uchwycił paradę golkipera Polonii, która zrobiła na wszystkich obserwatorach meczu konkretne wrażenie. Ku potomnych więc i ten materiał prezentujemy.

 

Na koniec kolejne video, tym razem z meczu, który rozegraliśmy kolejkę wcześniej. Gwoli statystycznej skrupulatności dodajmy, że chodzi o spotkanie Małapanew Ozimek – Start Namysłów (3-1), rozegrane 8 kwietnia br. Materiał pochodzi ze strony naszych rywali i pojawiło się tam w końcówce poprzedniego tygodnia. Uważamy jednak, że i z tym materiałem warto się zapoznać, aby zobaczyć jak doszło do naszej porażki. Zatem… miłego odbioru dzisiejszego zestawu multimedialnego. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy