Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Korekty w sparingowym kalendarzu

Odsłony: 3811

Czerwono-czarna ekipa z Pułaskiego intensywnie pracuje nad formą, choć warunki ku temu nie są obecnie specjalnie sprzyjające. Trzymający od dłuższego czasu mróz powoduje, że w Namysłowie nie da się trenować z piłką przy nodze. Praca nad wydolnością (bieganie), to jednak w futbolu nie wszystko, nawet jeśli mówimy o poziomie IV ligi opolskiej. Jeśli nie chcemy być nieprzyjemnie zaskoczeni, to należy reagować także na aurę. I nasz sztab trenerski zareagował. Najpierw jednak o teście, który zaplanowany został jeszcze na początku roku, niemniej został definitywnie odwołany. To potyczka z Olimpią Lewin Brzeski, którą namysłowianie mieli stoczyć w czwartek 23 lutego na boisku ze sztuczną murawą w Brzegu. Wiemy już jednak oficjalnie, że do meczu nie dojdzie, gdyż odpowiedzialni za rezerwację obiektu lewinianie nie dopełnili wszystkich formalności i ostatecznie nie zdołali jej „zaklepać”. Z otrzymanych informacji wiemy, że ta gra miała jeszcze zostać przeniesiona do innego miasta, ale i ten pomysł ostatecznie nie wypalił. Z dużym więc prawdopodobieństwem wspomniany czwartek skończy się dla naszych chłopców jedynie treningiem.

Nasi działacze nie zasypują jednak gruszek w popiele i działają na zasadzie akcja-reakcja. Skoro nie udało się dograć testu z „Olimpijczykami”, to w zastępstwie mamy już „klepnięty” inny sparing. Dojdzie do niego w czwartek, tyle, że ten najbliższy (16.02.). Przeciwnikiem namysłowian będzie Energetyk Siechnice, zespół na co dzień występujący we wrocławskiej klasie okręgowej. Do testu dojdzie w Siechnicach o godz. 19:30. Dopełnijmy, że po jesieni nasi (najbliżsi) rywale – jako beniaminek – zajmują wysoką 5. pozycję, w 15 meczach gromadząc 29 punktów (9 zwycięstw – 2 remisy – 4 porażki, w bramkach 33-25). To tyle informacji podstawowych, bo tradycyjnie o rywalu więcej napiszemy przy okazji zapowiedzi meczu.

A uzupełniając jeszcze sparingowe korekty dodajmy, że w najbliższą sobotę zaplanowany wcześniej pojedynek z WKS-em Wieluń zmienił lokalizację. Zamiast w Kępnie, zagramy u rywali w Wieluniu, a początek tego pojedynku ustalono na godz. 16:00. Szczegóły wszystkich gier Startu Namysłów na bieżąco aktualizujemy w zakładce SENIORZY dział WYNIKI.

Oczywiście kibiców Startu na każde z tych spotkań zapraszamy. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy