Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Wesołych Świąt!

Odsłony: 3195

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia cała rodzina namysłowskiego Startu składa wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam świąt rodzinnych, wesołych, a jednocześnie, spokojnych i szczerych. Nabierzcie sił oraz pozytywnej energii na przyszły rok, który już za pasem. Bądźcie zdrowi, życzliwi i pogodni wobec siebie oraz pamiętajcie o bliskich i przyjaciołach.

Już po raz dziesiąty (jubileusz!) towarzyszymy Wam w sieci, informując na bieżąco o tym, co dzieje się w naszym lokalnym, czerwono-czarnym świecie. Wspólnie cieszymy się z sukcesów, ale i razem martwimy porażkami. Ale taki już urok sportu, że nie zawsze się wygrywa, choć tego byśmy przede wszystkim oczekiwali. W minionym roku mieliśmy sporo radosnych chwil, które ostatecznie „nakryły” momenty stresujące. Nasi piłkarscy ulubieńcy w pierwszym półroczu 2016 roku walczyli jak lwy o to, aby na koniec sezonu wykaraskać się ze strefy oznaczającej spadek w peryferyjną futbolową otchłań. I to im się udało! Fakt, na pozytywne rozstrzygnięcie czekaliśmy jeszcze parę tygodni od zakończenia sezonu w IV lidze, ale warto było czekać. Dziś nadal możemy się cieszyć z gry chłopaków w najwyższej lidze Opolszczyzny, a po jesieni nasze nastroje są umiarkowanie pozytywne. Życzmy więc „Chłopcom z Pułaskiego”, aby wiosną notowali więcej zwycięstw niż porażek, co będzie oznaczało spokojne utrzymanie na kolejny sezon.


Zdecydowanie więcej powodów do radości dostarczyli nam siatkarze. „Bohaterowie z Kolejowej” (to analogia do ich występów w hali z południowej części miasta) przeszli poprzedni sezon jak burza, w cuglach wygrywając rozgrywki III ligi opolskiej! I dosłownie odrobiny szczęścia zabrakło im, aby przebrnąć baraże i znaleźć się w decydującej rozgrywce o II ligę. Patrząc jednak na obecną formę, wydaje się, że w przypadku czerwono-czarnych volleybalistów upragniony awans jest tylko kwestią czasu. I tego naszym chłopakom życzymy!

Ale pamiętajmy: czy deszcz czy słońce, jako kibice jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów w województwie opolskim zawsze trwajmy przy naszym ukochanym klubie. Miejmy niezachwianą wiarę, że wielkie sukcesy (oby!) będą jeszcze naszym wspólnym udziałem. W końcu marsz w jednym szeregu z zespołem na dobre i złe jest miarą wierności każdego prawdziwego fana. Wierzymy, że Start Namysłów niebawem mocniej rozbłyśnie, do czego rękę przyłożą obie sekcje zespołowe. Dlatego w tym wyjątkowym okresie całej czerwono-czarnej rodzinie życzymy uśmiechu i radości po każdym meczu NKS-u. Życzmy sobie niezapomnianych, zwycięskich gier, które wspominać będziemy latami. Życzmy sobie spełnienia najskrytszych marzeń, tych prywatnych, futbolowych i siatkarskich. No i wreszcie życzmy sobie tego, żeby każdy z nas znalazł piękny prezent pod choinką.

Kochani, raz jeszcze życzymy Wam wszystkiego najlepszego i... czerwono-czarnego! Z pozdrowieniami – wielka rodzina Startu Namysłów! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy