Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Znamy ćwierćfinałowego rywala Startu!

Odsłony: 4374

W Wydziale Gier Opolskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano dziś pary ćwierćfinałowe oraz półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu naszego województwa. Na ten moment czekaliśmy od ponad tygodnia, po tym jak namysłowski Start sensacyjnie wyeliminował jednego z tegorocznych faworytów do końcowego sukcesu, czyli Stal Brzeg. Przypominamy, że w ostatnim meczu roku czerwono-czarni wygrali z wyżej notowanym rywalem 2-1 i w nagrodę zameldowali się w ćwierćfinale. A z kim przyjdzie nam się na tym etapie zmierzyć? Urocza sierotka Marysia rozlosowała kule z ośmioma klubami i w efekcie finalnym wskazała nam jako przeciwnika LZS Kup. Ten mecz rozegrany zostanie 11 marca 2017 r. (godz. 14:00), a gracze LZS (na co dzień nasz IV-ligowy rywal) będą mieli mały handicap, gdyż to oni będą gospodarzami.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc oczami wyobraźni oczywiście zerkamy też (jak to kibice) na ewentualny półfinał. A w nim lepszy z pary Kup – NKS zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Unia Kolonowskie – Ruch Zdzieszowice. Uniści, to w rewelacja jesiennych rozgrywek grupy I opolskiej okręgówki w której są liderem, natomiast pomarańczowo-czarni, to obecnie numer 1 do końcowego triumfu z racji prezentowanej siły i możliwości. Sympatykom opolskiego futbolu przypominamy, że zdzieszowiczanie, to obecnie wicelider grupy trzeciej III ligi! Gwoli uzupełnienia dodajmy, że półfinały zaplanowano na 26 kwietnia (godz. 17:00).

Zestaw par ćwierć- oraz półfinałowych prezentujemy poniżej. A dla chętnych chcących obejrzeć przebieg losowania, podrzucamy także link video. [KK]

ĆWIERĆIFNAŁY OPOLSKIEGO PUCHARU POLSKI (11.03.2017)
Para Gospodarze - Goście
1 Unia Kolonowskie (W1) - Ruch Zdzieszowice (III)
2 LZS Gronowice (W1) - Po-Ra-Wie Większyce (IV)
3 KS Krasiejów (IV) - Polonia Głubczyce (IV)
4 LZS Kup (IV) - Start Namysłów (IV)

 

PÓŁFINAŁY   OPOLSKIEGO PUCHARU POLSKI (26.04.2017)
Para Gospodarze - Goście
1 Krasiejów/Polonia G. - Gronowice/Po-Ra-Wie
2 Unia K./Ruch Z. - Kup/Start

 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy