Pucharowa galeria

Odsłony: 4514

Radość ze zwycięstwa w Pucharze Polski nad brzeską Stalą jest w naszych szeregach zrozumiała. To przecież goście z Brzegu (3. zespół jesieni w III lidze) był zdecydowanym faworytem i to na nich eksperci dosyć zdecydowanie wskazywali. Ale piłka nożna, to piękny, bo często nieprzewidywalny sport, co właśnie potwierdziło się w sobotnie wczesne popołudnie w Namysłowie. Start pod wodzą trenera Rośka zdemontował stalową machinę i po zwycięstwie 2-1 zameldował się w wojewódzkim ćwierćfinale. Dzięki wygranej chłopcy osłodzili nam nieco nieudaną końcówkę w meczach o punkty, i co – mamy nadzieję – zechcą też kontynuować wiosną. Na razie cieszmy się tym co mamy przed długą przerwą zimową. A w ramach świeżych wspomnień zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć (oraz przeczytania relacji), którą podczas 90 minut przygotował Pan Oliwer Kubus, dziennikarz „Nowej Trybuny Opolskiej”. Efekty jego pracy obejrzeć możecie TUTAJ do czego jak najbardziej namawiamy. Jak to się mówi, kadrów z meczów Startu (zwłaszcza tych zwycięskich) nigdy za wiele! [KK]