Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Walka ujęta na zdjęciach

Odsłony: 4376

Wysoka przegrana w Głubczycach przez kilka najbliższych dni będzie namysłowskim kibicom zalegać w głowach niczym ość w gardle. Nic jednak nie poradzimy, że jedna z najmocniejszych ekip IV ligi opolskiej zafundowała Startowi lekcję boiskowego zdecydowania i skuteczności. Po pogromie zawsze jest smutek (a 1-5 to ewidentnie pogrom), choć paradoksalnie sportowa złość odkucia się jest w drużynach większa. Zakładamy więc, że czerwono-czarni w ciągu mijającego tygodnia poczuli w sobie na tyle złości, że w kolejną sobotę na boisku w Dobrzeniu Wielkim odegrają się na kolejnym przeciwniku. To jednak dopiero emocje, które będą nas czekać.

Niewielu namysłowskich kibiców obejrzało pojedynek w Głubczycach, a Ci co widzieli, być może pomyślą, że może to i dobrze. W końcu niełatwo obserwuje się mecz, kiedy Twoi ulubieńcy inkasują 5 goli. Dlatego w ramach lekkiego pocieszenia zapraszamy na galerię zdjęć z tejże potyczki. Zawsze to coś innego niż tekstowa, niełatwa po poniesionej porażce strawa. Tym bardziej zachęcamy do jej obejrzenia, gdyż niewiele klubów w naszej lidze dba o aspekt „wizualny” na swoich portalach. Dodajmy, że galerię przygotował przedstawiciel naszych rywali, czyli portalu www.polonia1945glubczyce.futbolowo.pl, a efekty jego pracy znajdziecie TUTAJ. W imieniu rywali serdecznie zapraszamy. [KK]

Fot.: Mimo ambitnej gry, po 90 minutach czerwono-czarni zeszli z murawy w Głubczycach rozbici przez Polonię wynikiem 5-1.
[zdjęcie: www.polonia1945glubczyce.futbolowo.pl]
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy