Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Kierownik świętuje

Odsłony: 9736

Okazję do świętowania ma dziś Kamil Wolny. Defensor namysłowskiego Startu kończy bowiem 28 lat. Dziś to jeden z wielu wychowanków w naszej czerwono-czarnej kadrze, choć stażem i wiekiem to już jeden z najstarszych graczy.

W seniorskiej kadrze Startu Kamil znajduje się (z małymi przerwami) od ponad 10 lat. W tym czasie miewał różne okresy gry, jednak przeważnie brany był pod uwagę w kontekście występów w pierwszym zespole. W minionym sezonie K.Wolny sprawował przede wszystkim funkcję kierownika drużyny, choć zimą został też dodatkowo zgłoszony do szerokiej kadry. Nie miał jednak okazji i potrzeby, aby w trudnych momentach wspierać młodszych kolegów, bo takich momentów było naprawdę niewiele. Dzisiejszy solenizant, to nominalny obrońca, który słynął z twardej i nieustępliwej gry. A czy jeszcze pokaże swoje umiejętności kibicom? O to należałoby zapytać najbardziej zainteresowanego.

W każdym razie Kamilowi życzymy zdrowia, zadowolenia z pracy zawodowej oraz sprawowania funkcji w klubie, a także – mimo wszystko - podjęcia walki o odzyskanie miejsca w wyjściowej jedenastce czerwono-czarnych. Do życzeń przyłączają się koledzy z kadry, klubowi działacze oraz sympatycy jedenastki z Pułaskiego. Sto lat Kamil! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy