Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Kamila

Odsłony: 4365

W dobrym nastroju powinien dziś być Kamil Biliński. Nasz zawodnik kończy bowiem 23 lata i z tej okazji ma okazję w zaufanym gronie uczcić swoje święto. Kamil, to wychowanek czerwono-czarnych, który mimo młodego wieku, terminował też w innych klubach. Konkretnie w TOR-ze Dobrzeń Wielki i Odrze Opole. To również syn Zbigniewa, znakomitego przed laty (przełom lat 80-tych i 90-tych) pomocnika NKS-u.

Do seniorskiej drużyny Startu nasz dzisiejszy jubilat trafił przed rozpoczęciem rozgrywek 2010/11, a debiut zaliczył w pucharowej potyczce z Victorią Dobrzyń. Nominalnie Kamil jest zawodnikiem mogącym grać w drugiej linii. Od dłuższego czasu ustawiany jest w roli defensywnego pomocnika, a zdarza się, że w razie potrzeby zajmuje nawet miejsce na środku obrony. Podobnie jak w poprzednich, także i w bieżącym sezonie K.Biliński należy do żelaznych ogniw jedenastki NKS-u. Świadczy o tym fakt plasowania się w ścisłej czołówce pod względem rozegranych meczów o punkty, jak i najwięcej rozegranych minut w zespole. Do dziś trykot Startu przywdziewał 130 razy (116 w meczach o punkty i 14 w bataliach pucharowych), strzelając 3 gole (wszystkie w lidze). Dodajmy, że Kamil nie ogranicza się w naszym w klubie tylko do występów na murawie. Od dłuższego czasu bardzo aktywnie udziela się również w roli trenera zespołów dziecięcych, w działającej przy NKS-ie Akademii Czerwono-Czarnych (m.in. prowadzi odnoszących duże sukcesy Żaków z rocznika 2007).

Fot.: Dzisiejszy jubilat - Kamil Biliński - kończy 23 lata.

 

Kamilowi życzymy zdrowia oraz zadowolenia i szczęścia w życiu prywatnym. Na niwie sportowej życzymy mu przede wszystkim kolejnych udanych występów w namysłowskich „Legendarnych” i dołożenia dużej cegiełki w utrzymaniu drużyny w IV lidze. A skoro dziś czeka nas kolejny pojedynek o punkty, życzymy mu zdobycia gola na wagę kompletu punktów z MKS-em Gogolin! Do życzeń przyłączają się koledzy z zespołu, klubowi działacze oraz sympatycy jedenastki z ul. Pułaskiego. Sto lat „Bila”! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy