Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Pawła

Odsłony: 4604

Dziś życzenia urodzinowe przekazujemy Pawłowi Sarnowskiemu, kończącemu 20 lat. Nasz młody pomocnik jest wychowankiem Startu Namysłów, a do seniorskiej kadry czerwono-czarnych trafił przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Co ciekawe, zasilił nasze szeregi będąc zawodnikiem Pomologii Prószków, gdzie jeszcze niedawno występował w zespołach juniorskich.

Pawła Sarnowskiego charakteryzują spore umiejętności techniczne i dobry przegląd pola. O jego potencjale niech świadczy fakt, że od pierwszego oficjalnego meczu brany jest pod uwagę przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. To waleczny i nieustępliwy zawodnik. Czasem nawet aż za bardzo, przez co w najbliższym czasie zmuszony będzie pauzować ze względu na czerwoną kartkę obejrzaną w sobotę w rywalizacji przeciw głubczyckiej Polonii. Natomiast jeśli chodzi o walory czysto piłkarskie, to do dziś popularny „Sarna” wystąpił łącznie w 51 meczach Startu (50 w IV lidze i 1 w Pucharze Polski), zdobywając 3 gole (wszystkie w meczach o punkty).

Fot.: Paweł Sarnowski kończy dziś 20 lat.

 

Pawłowi życzymy zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym oraz zadowolenia z rozwoju sportowego. Oczywiście życzymy mu dalszego podnoszenia umiejętności i w przyszłości występów na poziomie wyższym niż obecny. Natomiast na tu i teraz, życzymy naszemu zawodnikowi dołożenia cegiełki w utrzymaniu Startu w IV lidze. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy NKS-u. Sto lat Paweł! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy