Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Jubileusz prezesa

Odsłony: 7078

Dziś w namysłowskim Starcie jeden z najważniejszych dni urodzinowych, gdyż obchodzi je prezes klubu. Pan Tomasz Kozan, bo o nim mowa, świętuje 36. urodziny. Co ciekawe, jeden z najmłodszych prezesów w blisko 64-letniej historii klubu jest wciąż naszym czynnym piłkarzem. Przypomnijmy, że w latach poprzednich charyzmatyczny kapitan najczęściej występował w roli stopera i od początku występów w namysłowskiej „jedenastce” należał do jej najważniejszych filarów. Aktualnie używamy zwrotu „występował”, gdyż mimo, że prezes figuruje w szerokiej kadrze, to w obecnym sezonie na murawie pojawił się tylko raz (jesienią w Graczach podczas rywalizacji z tamtejszym Skalnikiem – przyp. aut.).

T.Kozan jest wychowankiem sycowskiej Pogoni. W jego przygodzie z piłką pojawiła się również Polonia Kępno, z której na początku XXI wieku trafił do NKS-u. Dziś zalicza się do bardzo wąskiego grona zawodników, którzy nie będąc wychowankami, legitymują się w naszym klubie najdłuższym stażem. Dodajmy, że prezes od kilku lat mieszka w Namysłowie, z powodzeniem prowadząc własną firmę budowlaną. Z kolei prezesem NKS-u jest od 25 kwietnia 2013 r.

Fot.: Prezes NKS "Start", Pan Tomasz Kozan, kończy dziś 36 lat.

 

Prezesowi życzymy zdrowia, szczęścia rodzinnego i w życiu zawodowym, a także sukcesów organizacyjnych, jak i determinacji w zarządzaniu Startem Namysłów. Do życzeń przyłączają się klubowi działacze, koledzy z drużyny oraz sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Panie Tomaszu! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy