Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Święto Damiana

Odsłony: 4733

Dziś w namysłowskim Starcie urodzinowy dzień. Urodziny obchodzi Damian Zalwert, do niedawna trener i czynny zawodnik piłkarskiej drużyny seniorów, a obecnie asystent trenera w ekipie czerwono-czarnych siatkarzy. Damian kończy dziś 28 lat i z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia. Wspomnijmy, że to wychowanek klubu, który nigdy nie zagrał w barwach innego klubu.

D.Zalwert seniorskiej piłki posmakował jesienią 2005 roku i do początku minionej jesieni należał do podstawowych graczy czerwono-czarnej jedenastki. Natomiast w sezonie 2014/15 oraz do 7. kolejki bieżącego sezonu boiskową rolę godził z prowadzeniem drużyny Startu. Doszło jednak do zmiany na ławce i dziś Damian skupił się na pracy z siatkarzami. Ale trzeba przyznać, że brakuje go w drużynie futbolowej, bo to wciąż solidny defensor, wnoszący na murawie spokój i doświadczenie. Ponad 10 lat występów z „eSką” na piersi spowodowało, że dziś „uniwersalny żołnierz” (zaczynał w roli napastnika i przesuwany w tył, od paru lat był bądź to bocznym obrońcą, bądź stoperem) ma w dorobku 243 mecze (223 ligow3 i 20 pucharowych) oraz 11 goli (7 w lidze i 4 w PP). Nie musimy dodawać, że to do niedawna piłkarz o jednym z najdłuższych, nieprzerwanych stażów w Starcie Namysłów.

Fot.: Damian Zalwert (na zdjęciu) kończy dziś 28 lat. Wczoraj zawodnik i trener piłkarzy, a dziś asystent trenera siatkarzy.

 

Obecnemu asystentowi trenera Stefana Kosteckiego życzymy zdrowia oraz szczęścia i pomyślności, tak w życiu osobistym, jak i na niwie sportowej (współudział przy wywalczeniu przez siatkarzy awansu do II ligi oraz utrzymania piłkarskiego NKS-u w IV lidze). Do życzeń przyłączają się koledzy z obu zespołów, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat trenerze! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy