Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

"Rembo" świętuje

Odsłony: 5038

Nasi piłkarze świętują podwójnie! Informowaliśmy już, że dzisiejszym jubilatem jest Paweł Zieliński. Tymczasem nie jest on rodzynkiem, bowiem urodziny świętuje też Kamil Rembielak. Co istotne, dla Kamila to 23. urodziny. Nasz napastnik trafił do Startu w połowie 2014 roku, wcześniej reprezentując LZS OSP Wilków Namysłowski oraz Żubry Smarchowice Śląskie.

„Rembo”, to o tyle ciekawa postać, że do futbolu trafił bardzo późno (dopiero w wieku 19 lat). Wcześniej amatorsko grywał na jednym z „Orlików” z kolegami, gdzie wypatrzyli go przedstawiciele klubu z Wilkowa. No, a skoro w przeciągu dwóch sezonów trafił do IV ligi, to i potencjał ma całkiem spory. Na razie Kamil barwy Startu reprezentował 17-krotnie i wszystkie te spotkania rozegrał w kampanii ’14/15 (16 meczów w IV lidze i 1 w Pucharze Polski). Nie miał jednak okazji, aby wznieść ręce w geście triumfu po strzelonej bramce. I owszem, Kamil znalazł się kilkukrotnie w dobrych okazjach golowych, lecz zabrakło mu szczęścia. Jest dosyć ruchliwym zawodnikiem, z całkiem niezłą techniką użytkową. Niestety, ostatnią jesień „Rembo” całkowicie spisał na straty, gdyż nie pojawił się w żadnym spotkaniu na boisku (nie znalazł też nawet na ławce rezerwowych).

Fot.: Dziś Kamil Rembielak świętuje swoje 23. urodziny.

 

Kamilowi życzmy oczywiście zdrowia, a także szczęścia i radości z życia prywatnego. Napastnikowi obligatoryjnie życzymy też, żeby wiosną ponownie pojawił się w składzie i przełamał w końcu bramkową niemoc. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz kibice regularnie odwiedzający stadion przy Pułaskiego. Sto lat Kamil! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy