Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Pawła

Odsłony: 4235

26 lat kończy dziś Paweł Zieliński, pomocnik namysłowskiego Startu. Paweł, to wychowanek czerwono-czarnych, który niedawno miał też okazję reprezentować LZS Agroplon Głuszynę (gdzie spędził rozgrywki 2013/14).

Do seniorskiej drużyny Startu P.Zieliński trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. To trochę późny debiut, jak na zawodnika wychowanego w naszych juniorskich zespołach. Ważne jednak, że jest to piłkarz brany pod uwagę przez kolejnych trenerów NKS-u. Nazywany przez kolegów „Zielakiem”, nasz dzisiejszy jubilat w minionym półroczu rozegrał 4 mecze w koszulce z „eSką” na piersi (wszystkie w lidze). Natomiast biorąc pod uwagę jego globalny dorobek w czerwono-czarnych barwach, to dziś 21 meczów o stawkę (19 w IV lidze i 2 w Pucharze Polski). Warto ponadto podkreślić, że jeśli już Paweł pojawia się na murawie, to z reguły zajmuje miejsce w środkowej części boiska, skąd podaniami próbuje uruchamiać naszych atakujących.

Fot.: Paweł Zieliński kończy dziś 26 lat.

 

Pawłowi życzymy zdrowia, a także szczęścia i zadowolenia z życia prywatnego. Na niwie sportowej życzymy mu skutecznej walki o wyjściowy skład czerwono-czarnych, zdobycia premierowego trafienia w barwach Startu oraz utrzymania z zespołem w IV lidze. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz sympatycy „Legendarnych Czerwono-Czarnych”. Sto lat Paweł! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy