Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Szymon świętuje

Odsłony: 3192

Okazję do świętowania ma Szymon Włoszczyk, kończący dziś 19 lat. To jeden z najmłodszych piłkarzy w kadrze namysłowskiego Startu. Szymon jest wychowankiem czerwono-czarnych, który w ostatnich latach swoje umiejętności szlifował w prószkowskiej Pomologii.
Do dorosłego futbolu nasz dzisiejszy jubilat trafił wiosną 2014 roku. Wtedy to został powołany pod broń przez ówczesnego trenera Bogdana Kowalczyka, dzięki czemu w końcówce sezonu 2013/14 otrzymał możliwość rozegrania trzech meczów w III lidze opolsko-śląskiej. W poprzednim jak i obecnym sezonie 19-latek należał już do zawodników regularnie otrzymujących możliwość występów w trykocie z „eSką” na piersi. W minionej rundzie jesiennej Włoszczyk wystąpił w 14-tu oficjalnych meczach (13 w IV lidze oraz 1 w Pucharze Polski). A dodając do tego 28 gier (27+1) z kampanii ’13/14, łączna suma występów Szymona w NKS-ie, to dziś 45 (3 w III lidze, 40 w IV lidze i 2 w Pucharze Polski). Młody pomocnik początkowo przymierzany był w Starcie do roli bocznego defensora. Szybko jednak zaczął być przesuwany do przodu i dziś bardziej możemy mówić o nim, jako o bocznym pomocniku, niż obrońcy. To zawodnik o ciekawej technice użytkowej, do tego dobrze zbudowany i szybki. Czasem popularnego „Bączka” ponoszą niepotrzebne emocje, ale liczymy, że z każdym kolejnym rokiem zawodnik ten powinien nabierać niezbędnego boiskowego doświadczenia, więc jego potencjał powinien sukcesywnie wzrastać.

Fot.: Szymon Włoszczyk kończy dziś 19 lat.

 

Blondwłosemu zawodnikowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. Przede wszystkim zdrowia i zadowolenia z życia prywatnego. Życzymy mu również stałego podnoszenia umiejętności i stałego wywalczenia sobie pewnego placu w wyjściowej jedenastce czerwono-czarnych. Oczywiście życzymy mu też premierowej bramki w czerwono-czarnych barwach. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy NKS-u. Sto lat „Bączek”! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy