Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Damiana

Odsłony: 5516

Dzisiejszy dzień, to okazja do świętowania dla Damiana Raszewskiego, kończącego 23 lata. Damian, to wychowanek Gryfa Brzozowiec, który piłkarskiego abecadła uczył się w juniorskich zespołach czerwono-czarnych.

Nasz pomocnik miał również okazję występować w Żubrach Smarchowice Śląskie. Do kadry namysłowskiego Startu D.Raszewski trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Nie jest to jednak jego pierwsza przygoda z NKS-em w dorosłym futbolu, bowiem miał on już okazję występować w czerwono-czarnym trykocie. Debiut Damiana miał miejsce w naszym klubie w maju 2013 r., kiedy to wszedł na boisko w końcówce wyjazdowego spotkania z Pniówkiem Pawłowice Śląskie (graliśmy wówczas w III lidze opolsko-śląskiej, a Start przegrał 0-1). W tamtych rozgrywkach (2012/13) 23-latek zagrał jeszcze dwukrotnie, po czym przeszedł do Żubrów. Przed poprzednimi rozgrywkami Damian powrócił do Startu i od tego momentu (sezony ’14/15 oraz obecny) zagrał 18 oficjalnych meczów. Łącznie więc na koncie naszego rezerwowego piłkarza znajduje się 21 występów w ekipie „Legendarnych” (3 w III lidze, 15 w IV lidze oraz 3 w Pucharze Polski – przyp. aut.). Warto wspomnieć, że Damian, to najmłodszy z tria braci Raszewskich, którzy kiedykolwiek reprezentowali czerwono-czarne barwy. Przed nim w naszej drużynie występowali Mariusz oraz najstarszy Krystian.

D.Raszewskiemu życzymy zdrowia, a także szczęścia i zadowolenia z życia prywatnego. Życzymy mu również stałego podnoszenia umiejętności, dzięki którym w najbliższej przyszłości powalczy o możliwość regularnych występów na boiskach IV-ligowych. Damianowi życzymy też oczywiście premierowego gola w NKS-ie. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Damian! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy