Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Pierwsze urodziny po Nowym Roku

Odsłony: 5430

Pierwszym w 2016 roku piłkarzem Startu Namysłów obchodzącym urodziny, jest Jarosław Wojciechowski. Jego jubileusz przypada właśnie dziś, a mówimy o rocznicowej pełnoletności, czyli 18-tce. To jeden z wielu

wychowanków naszego klubu, który do seniorskiej kadry NKS-u trafił przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek.

Jarek jest nominalnym obrońcą i w takiej też roli przymierzany był w pierwszym składzie. Póki co, za naszym zawodnikiem runda mocno rezerwowa, gdyż z 18-tu gier ogółem, Wojciechowski pojawił się na boisku raptem 4-krotnie. W meczach ligowych wystąpił 3 razy (z czego raz w wyjściowym składzie przeciw Małejapnwi), a także 1 raz w rozgrywkach pucharowych (również w „podstawie” w meczu z Unią Kolonowskie). W każdym przypadku poruszał się w prawym sektorze boiska, spędzając na murawie łącznie 95 minut. Jarosław jest jednym z wielu młodzieżowców w klubowej kadrze i tylko sporą konkurencją w tej grupie można tłumaczyć fakt, że na razie nie ma zbyt wielu okazji do gry. Jest jednak dosyć regularnie brany pod uwagę przy ustalaniu meczowych 18-tek, bo poza wspomnianymi występami, 6-krotnie w czasie meczów był w gotowości do gry na ławce rezerwowych.

Jarkowi życzymy zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym oraz sukcesów w nauce. Życzymy mu także stałego podnoszenia umiejętności piłkarskich i częstszej możliwości pokazywania się kibicom na boisku. Do życzeń przyłączają się klubowi działacze, koledzy z drużyny oraz wszyscy sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Jarku! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy