"Oczko" Bartka

Odsłony: 4700

Dziś jubilatem w Starcie Namysłów okazuje się być Bartosz Dempniak. Ten wychowanek czerwono-czarnych obchodzi oryginalną rocznicę urodzin. Mamy na myśli tzw. „oczko”, czyli urodziny nr 21! Dodajmy, że Bartek, to wychowanek czerwono-czarnych,

który do obecnej kadry NKS-u dołączył przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu (po tym jak po dłuższej przerwie postanowił wznowić treningi). Warto jednak wiedzieć, że występujący w pomocy zawodnik już wcześniej figurował w namysłowskiej kadrze seniorów. Konkretnie wiosną 2011 roku, gdy czerwono-czarni walczyli o (skuteczny zresztą) powrót do III ligi opolsko-śląskiej. Nasza drużyna była jednak na tyle silna, że młodziutki wówczas junior nie otrzymał szansy na debiut. Przyjemności tej dostąpił w końcu we wrześniu 2015 r., w meczu w Oleśnie (Startu wygrał wówczas 2-1), gdzie wszedł na ostatnie pół godziny gry. Łącznie w sezonie 2014/15 B.Dempniak rozegrał 21 oficjalnych meczów w Starcie (20 w lidze oraz 1 w Pucharze Polski), spędzając na murawie 807 minut i asystując przy dwóch bramkach. Zobaczył też 1 żółty kartonik. Niestety, w obecnym sezonie nasz jubilat nie znajduje już uznania w trenerskich oczach, gdyż na jego koncie widnieje raptem jeden symboliczny występ w pucharowej grze przeciw Unii Kolonowskie (4 minuty) oraz jeden pobyt na ławce rezerwowych w meczu o punkty z TOR-em.

Z okazji urodzin Bartkowi życzymy dużo zdrowia, zadowolenia w życiu prywatnym, a także stałego podnoszenia umiejętności piłkarskich, jak i (a raczej przede wszystkim) powrotu do regularnej gry w czerwono-czarnym trykocie. Życzymy mu także premierowego trafienia w naszych ulubionych barwach. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy NKS-u. Sto lat Bartek! [KK]