Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Piękny jubileusz ikony

Odsłony: 7669

W naszym portalu regularnie informujemy o urodzinach dotyczących czerwono-czarnej rodziny. Dziś jednak chcieliśmy przekazać wiadomość o jubileuszu niecodziennym. Otóż 60 lat kończy Pan Mirosław Wójciak, jedna z najbardziej zasłużonych

i rozpoznawalnych postaci, związanych kiedykolwiek z namysłowskim Startem. Pan Mirek z naszym klubem idzie pod rękę z górą 40 lat. Począwszy od lat 70-tych, a skończywszy na początku lat 90-tych był zawodnikiem reprezentującym NKS w rozgrywkach ligowych. Później rolę piłkarza zamienił na rolę działacza, pełniąc m.in. funkcję wiceprezesa klubu w czasach naszych występów na zapleczu Ekstraklasy, a prezesa po reaktywacji Startu. W kolejnych latach M.Wójciak zaangażował się w pracę trenerską, skupiając się na nauczaniu tajników futbolu jej najmłodszych adeptów. Bez dwóch zdań nasz jubilat zasługuje na miano czerwono-czarnej ikony, od ponad czterech dekad blisko związanej właśnie z naszym klubem. Młodsze pokolenie powinno wiedzieć, że Pan Mirosław, to postać znana nie tylko w środowisku piłkarskim. W latach 90-tych znało go całe miasto, gdy pełnił funkcję wiceburmistrza Namysłowa. A i dziś nasz szanowny jubilat wciąż związany jest z namysłowskim futbolem. I co godne uznania, pasji nadal mu nie brakuje.

W tym wyjątkowym dniu Panu Mirosławowi życzymy stu lat życia w świetnym zdrowiu, szczęścia i ciepła rodzinnego, a także sukcesów na niwie zawodowej. Życzymy mu również pogody ducha i uśmiechu na co dzień, z jakiego naszego jubilata znamy. Cała czerwono-czarna społeczność życzy Panu wszystkiego dobrego! [KK] 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
1 Komentarze | Dodaj własne