Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Pawła

Odsłony: 4488

Okrągłe urodziny obchodzi dziś Paweł Zieliński. Pomocnik namysłowskiego Startu kończy bowiem 25 lat. Paweł, to wychowanek czerwono-czarnych, który w ostatnim czasie miał też okazję reprezentować LZS Agroplon Głuszynę, gdzie spędził rozgrywki 2013/14.

 

Do seniorskiej drużyny Startu P.Zieliński trafił przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. To trochę późny debiut, jak na zawodnika wychowanego w naszych juniorskich zespołach. Ważne jednak, że jest to piłkarz brany pod uwagę przez obecnego coacha NKS-u. Nazywany przez kolegów „Zielakiem”, nasz dzisiejszy jubilat jesienią rozegrał 9 meczów w koszulce z „eSką” na piersi (7 ligowych i 2 w Pucharze Polski). Zarobił też 2 żółte kartoniki, które jednak nie skutkowały absencjami. Jeśli już Paweł pojawia się na murawie, to z reguły zajmuje miejsce w środkowej części boiska, skąd próbuje uruchamiać naszych atakujących. Dodajmy też, że oprócz występów na boisku, nasz zawodnik na co dzień szkoli grupę „Orlików” (rocznik 2005) w przyklubowej „Akademii Czerwono-Czarnych”.

Pawłowi życzymy przede wszystkim zdrowia, a także szczęścia i zadowolenia z życia prywatnego. Na niwie sportowej życzymy mu skutecznej walki o wyjściowy skład czerwono-czarnych oraz zdobycia premierowego trafienia dla Startu. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz sympatycy „Legendarnych Czerwono-Czarnych”. Sto lat Paweł! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy