Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Kamila

Odsłony: 2552

19 lat kończy dziś Kamil Smolarczyk, jeden z młodszych piłkarzy w seniorskiej kadrze Startu Namysłów. Do zespołu seniorskiego Kamil trafił w maju 2013 roku, po tym jak w drużynie panował spory kryzys kadrowo-organizacyjny.

Ważne jednak, że dosyć szybko zaaklimatyzował się w naszych piłkarskich realiach i w mijającym półroczu wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce czerwono-czarnych.

Mimo młodego wieku, K.Smolarczyka cechuje całkiem spory potencjał piłkarski, który kilkukrotnie zdołał zaprezentować. To zawodnik o dobrych parametrach fizycznych, do tego szybki i z dobrą techniką. Stylem poruszania się po boisku Kamil przypomina nieco Thierry’ego Henry, choć akurat nad skutecznością (nawet w IV-ligowych warunkach) musi jeszcze sporo popracować. Jak wspomnieliśmy, w seniorskich barwach Startu Kamil zadebiutował w maju 2013 roku, w przegranym meczu z Pniówkiem w Pawłowicach Śl. (0-1). Do tej pory zagrał w naszym klubie w 53 meczach (33 w III lidze, 15 w IV lidze i 5 Pucharze Polski), strzelając 5 goli (4 ligowe i 1 pucharowy).

Kamilowi życzymy zdrowia oraz szczęścia i zadowolenia każdego dnia. A w aspekcie sportowym skutecznej walki o jak najwyższą lokatę Startu Namysłów w IV-ligowej tabeli oraz sukcesywnego podnoszenia umiejętności, skutkującego zainteresowaniem ze strony klubów z rozgrywek centralnych. Życzenia składają koledzy z zespołu, klubowi działacze oraz sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Kamil! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy