Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Okrągłe urodziny obrońcy

Odsłony: 5124

W przeddzień ważnego spotkania z LZS-em Piotrówka okazję do świętowania ma Krzysztof Lizak, który kończy dziś 20 lat. Defensor namysłowskiego Startu w klubowej kadrze znajduje się

od początku jesieni ubiegłego roku, a przybył do nas ze szkółki piłkarskiej FC Academy Wrocław, której jest wychowankiem.

Dla K. Lizaka występy w czerwono-czarnych barwach, to pierwsza możliwość sprawdzenia nabytych umiejętności w piłce seniorskiej. Wcześniej sympatyczny, skromny i ułożony zawodnik toczył boje na poziomie młodzieżowym. Jako nominalny obrońca, Krzysztof w naszym klubie nie wystąpił w innej, niż defensywna, linii. Co istotne, szybko przekonał do siebie namysłowskiego szkoleniowca i gdy tylko wskoczył do wyjściowej jedenastki, to do końca rundy jesiennej miejsca nikomu w niej nie oddał. Łącznie nasz stoper reprezentował nasz klub w 17 meczach (14 ligowych i 3 pucharowych), strzelając w tym czasie 1 gola (w zwycięskiej potyczce 2-0 z Piastem Strzelce Op. – przyp. aut.). A walcząc w swojej strefie z przeciwnikami, zobaczył też 3 żółte kartoniki.

Krzysztofowi życzymy szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym oraz sukcesów w trenowanej przez siebie dyscyplinie sportu. Życzymy mu także utrzymania miejsca w podstawowym składzie NKS-u oraz dalszego doskonalenia umiejętności. Sympatycznemu zawodnikowi nie sposób też nie życzyć dobrej gry, na koniec sezonu skutkującej utrzymaniem czerwono-czarnych w III lidze. A skoro jutro czeka nas mecz z Piotrówką, to oczywiście życzymy mu też dobrego występu i radości z 3 punktów. Sto lat Krzysztof! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy