Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Kamil świętuje

Odsłony: 6695

Powody do świętowania w naszym klubie ma dziś nie tylko trener. Okazuje się, że urodziny obchodzi dziś także Kamil Urbański, defensor czerwono-czarnych. Kamil wzniesie toast z okazji ukończenia 22 lat.

To wychowanek Marcinków Kępno, który do Namysłowa trafił z zabrzańskiego Górnika, gdzie szlifował swoje umiejętności piłkarskie.

Szeregi czerwono-czarnych K.Urbański zasilił dokładnie przed dwoma laty i od pierwszego meczu zyskał uznanie w oczach... kolejnego, dzisiejszego jubilata (trenera Kowalczyka - przyp. aut.). Wiosną 2012 r. rozegrał łącznie 14 meczów w Starcie, w dużym stopniu przyczyniając się do utrzymania zespołu w III lidze. Spędził wówczas na murawie 858 minut, oglądając też 6 żółtych kartoników. Niestety, z powodu ciężkiej kontuzji, przez ostatnie 1,5 roku przytoczonego dorobku nie powiększył. Od września 2012 r. Kamil zmagał się z poważnym urazem więzadeł krzyżowych. Na szczęście utalentowany obrońca wrócił do zdrowia i od kilku tygodni trenuje z czerwono-czarnymi. Ma już też za sobą kilka gier kontrolnych.

Wobec zaistniałych okoliczności Kamilowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia. Oczywiście życzymy mu również szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz sympatycy namysłowskiego Startu. Sto lat Kamil! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy