Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Osiemnastka Kamila

Odsłony: 5348

W wiek dorosłości wchodzi dziś Kamil Smolarczyk, jeden z najmłodszych piłkarzy w seniorskiej kadrze Startu Namysłów. Nasz obiecujący wychowanek obchodzi 18-te urodziny, które najprawdopodobniej

uczci dziś boiskowym występem w Oleśnicy.

Kamil do zespołu seniorskiego trafił w maju ubiegłego roku, po tym jak w drużynie panował spory kryzys kadrowo-organizacyjny. Ważne jednak, że dosyć szybko zaaklimatyzował się w III-ligowych realiach i trener Kowalczyk, jako młodzieżowcowi, daje mu regularną szansę na grę.

Jak na swój wiek, K.Smolarczyka cechuje całkiem spory potencjał piłkarski, który kilkukrotnie zdołał zaprezentować. Musi jednak sporo nad sobą pracować, bowiem sam talent w futbolu nie jest przepustką do wielkiej piłki. O tym, że ma szansę na grę o wysoką stawkę świadczy choćby fakt, że w ostatnich dniach jego możliwości postanowili sprawdzić trenerzy I-ligowej Miedzi Legnica. Kamil przez kilka dni mocno pracował z innymi piłkarzami „Miedzianki”, mając okazję przekonać się z bliska, jak „pachnie” zawodowy futbol. Póki co, wrócił do Namysłowa. Mamy jednak nadzieję, że jego pobyt w Legnicy okaże się cennym doświadczeniem, skutkującym sumienną pracą i dobrą wiosenną grą w barwach Startu.

W seniorskich barwach Startu Kamil zadebiutował w maju ubiegłego roku, w przegranym meczu z Pniówkiem w Pawłowicach Śl. (0-1). Do tej pory zagrał łącznie w naszym klubie w 21 meczach (16 ligowych i 5 pucharowych), strzelając 1 gola (we wrześniowej, zwycięskiej potyczce ze Szczakowianką, ustalając wynik na 4-2).

Kamilowi życzymy zdrowia oraz szczęścia i zadowolenia każdego dnia. W aspekcie sportowym skutecznej walkę o utrzymanie III ligi dla Namysłowa, a także sukcesywnego podnoszenia umiejętności. Życzenia składają koledzy z zespołu, klubowi działacze oraz sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Kamil! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy