Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny "Bośniaka"

Odsłony: 6648

Okazję do wzniesienia toastu ma dziś Damian Rozmus, który kończy 23 lata. Damian jest wychowankiem czerwono-czarnych, aktualnie wypożyczonym do naszego klubu z opolskiej Odry.

 

Popularny w Namysłowie „Bośniak” uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych golkiperów, jacy pojawili się w ostatnich kilkunastu latach w czerwono-czarnym klubie. Damian wielokrotnie potwierdzał swoje możliwości, co zaowocowało transferem do najbardziej utytułowanego klubu na Opolszczyźnie. Dziś jednak ponownie gra w Starcie, co kibiców naszego klubu powinno cieszyć. Dzięki jego osobie mamy w klubie sporą rywalizację o miejsce między słupkami, choć akurat w minionej, drugiej części rundy jesiennej trener nie zawsze miał „Bośniaka” do dyspozycji. W bieżącym sezonie D.Rozmus zagrał 9 meczów. Natomiast licząc od momentu debiutu w seniorach Startu, naszej bramki strzegł 65-krotnie (58 w lidze i 7 w Pucharze Polski). Przypomnijmy, że w czerwono-czarnych barwach Damian debiutował w IV-ligowym meczu przeciwko GKS-owi Starościn (2-4) w maju 2008 roku.

Damianowi życzymy zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym, a także sukcesów z namysłowskim Startem (ponownego utrzymania w III lidze). Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat „Bośniak”! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy