Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny "Zająca"

Odsłony: 9034

Dziś okazję do świętowania ma Marcin Zajączkowski, jeden z napastników Startu Namysłów. Popularny w zespole „Zając” kończy 21 lat, co oznacza, że może wznieść toast za swoje „oczko”.

To wychowanek brzeskiej Stali, który zanim trafił do Namysłowa, miał również okazję reprezentować barwy MKS-u Oława.

Do czerwono-czarnych M.Zajączkowski dołączył na początku 2012 r. Od tego momentu dosyć często otrzymuje szansę gry w naszych barwach. Co ciekawe, przez pierwszy rok „Zając” występował w Starcie jako obrońca. Ale od listopada ub.r., gdy wystawiony w pucharowym meczu, ciągu 9 minut ustrzelił hat-tricka (z Victorią Cisek) został przez trenera przekwalifikowany na napastnika. Do tej pory niezwykle pogodnie nastawiony zawodnik (tzw. „dusza towarzystwa”) wystąpił w 39 meczach Startu (35 w III lidze oraz 4 w Pucharze Polski), strzelając w nich 4 bramki (wszystkie w zawodach pucharowych).

Marcinowi życzymy szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym oraz sukcesów sportowych na boisku. Przede wszystkim utrzymania się ze Startem w III lidze, a także wywalczenia miejsca w wyjściowej jedenastce ekipy z ul. Pułaskiego. Sto lat „Zając”! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy