Polonia Kępno - Start Namysłów 1-3

Odsłony: 7335

W wieczornej grze kontrolnej rozegranej w Kępnie, zespół namysłowskiego Startu odniósł drugie zwycięstwo w zimowym okresie przygotowań. Podopieczni Bartosza Medyka w pokonanym pozostawili miejscową Polonię, prowadzoną przez dobrze nam znanego Bogdana Kowalczyka. Zwycięstwo NKS-u 3-1, to efekt bardzo dobrej dziś skuteczności. Początek spotkania należał jednak do gospodarzy, którzy do 20-tej minuty stworzyli sobie 4 groźne sytuacje (dwie z nich zakończyli strzałami w słupek). Po tym okresie do głosu doszli namysłowianie, a efektem ich dobrej gry były dwie zdobyte bramki. Wynik w 29’ otworzył Kamil Błach, finalizując akcję Smolarczyka i Sarnowskiego. Niedługo potem (34’) gola na 2-0 uzyskał Biliński, pięknym technicznym uderzeniem z 25 metrów pokonując Lorka. Gdy tuż po przerwie trzeciego gola uzyskał P.Pabiniak efektownym uderzeniem z 20 metrów (asystował mu Ptak), stało się jasne, że poloniści zawodów nie wygrają. Przeciwnicy walczyli jednak o wywalczenie choćby honorowego trafienia, co im się udało w ostatniej minucie spotkania za sprawą M.Góreckiego.
Szczegółową relację z meczu Polonia – Start zamieścimy niebawem. [MK, KK]

Kępno, dn. 05.02.2016 r. (piątek) – godz. 18:00
mecz sparingowy nr 5

POLONIA KĘPNO – NKS START NAMYSŁÓW 1-3 (0-2)

0-1 Kamil Błach 29’ (asysta Sarnowski)
0-2 Biliński 34’ (asysta P.Pabiniak)
0-3 P.Pabiniak 51’ (asysta Ptak)
1-3 M.Górecki 90’

POLONIA: Lorek – Gola (46.Nawrot), Skupień (46.A.Kurzawa), Kamoś, Mikołajek (46.Szefner) – Walczak, Fai Ndukong, M.Górecki, J.Górecki (46.Drygas), Słupianek (46.Idzikowski) – Cierlak (40.Wawrzyniak).
Rezerwowi: -.
Trener: Bogdan KOWALCZYK.

NKS START: Stasiowski – Sarnowski, Żołnowski, Ciupa, Krystian Błach – Kostrzewa (57.Szczygieł), Ptak, Biliński (57.Zieliński), Kamil Błach (80.K. Kurzawa)  – P.Pabiniak (75.W.Czech), Smolarczyk (63.Drapiewski).
Trener: Bartosz MEDYK.

Sędziował: Dariusz Bęś (KS Kalisz).